Çankaya’da Çocuklar İçin Muhteşem Bir Yaz Programı! İşte...
Reklam
  • Reklam

Çankaya'da Çocuklar İçin Muhteşem Bir Yaz Programı! İşte Detaylar...

Yabancı dil öğretiminde tüm dünyada hizmet veren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları'nın Çankaya-Atakule şubesinde çocuklar için muhteşem bir yaz eğitim programı hazırlandı.

03 Haziran 2017 - 12:25 - Güncelleme: 03 Haziran 2017 - 12:25

Yabancı dil öğretiminde tüm dünyada hizmet veren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları'nın Çankaya-Atakule şubesinde çocuklar için muhteşem bir yaz eğitim programı hazırlandı.

 

Çankaya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının sona ereceği günler yaklaşırken çocuklar için muhteşem bir yaz programı hazırladı. Ankara'nın önemli merkezlerinden Çankaya'da, Atakule'nin hemen yanında hizmet veren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda hazırlanan yaz programında İngilizce'den satranca, Matematik'ten Drama derslerine, sinema günlerinden resim atölyesine kadar birçok alanda eğitim verilecek.

 

"HEM EĞİTİM, HEM EĞLENCE"

Atakule'nin hemen yanında, "Simon Bolivar Caddesi No:5/2, Çankaya (HSBC'nin bulunduğu bina)" adresinde hizmet veren ve %100 eğitim garantisi ile eğitimlerini sürdüren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda, yaz dönemine özel çocuklar için yaz okulu programı hazırlıkları tamamlandı. Yaz okulunda verilecek dersler arasında ise İngilizce, Matamatik, Drama, Satranç, Speaking Club, Movie Club, Hayal Workshop, Vocabulary Club, Resim Atölyesi, Sinema ve Oyun günleri gibi ilgi çekici programlar yer alıyor.

 

Çankaya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Kurucusu Çağrı Acı, yaz programı için uzun bir hazırlık süreci yaşadıklarını belirterek, "Bu programda amacımız, çocuklarımızın bir yandan yabancı dil eğitimine büyük katkılar sağlamak, bir yandan da bunu onların ilgi göstereceği şekilde başarmak. Kısacası hem eğitim hem de eğlenceyi bir arada yavrularımıza sunmak istedik. Böylece çocuklarımız sıkılmadan ve dikkatleri çok dağılmadan dil eğitimlerinde önemli bir aşama kat edecekler. Örneğin bir yandan konuşma eğitimi alırken bir yandan satranç öğrenecekler. Bir yandan resim atölyesinde çalışırken bir yandan yabancı dil bilgi ve kavram yeteneklerini geliştirecekler. Bu bakımdan programımızı çok önemsiyoruz." ifadelerini kullandı.

 

Tüm çocukları yaz programına davet eden Acı, ''Velilerimiz de bu neşeli ve eğitici yaz programımızın ardından çocuklarındaki gelişimi rahatlıkla fark edeceklerdir." dedi.

 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da ÜCRETSİZ Koray Avcı Konseri. İşte Detaylar...
Ankara'da ÜCRETSİZ Koray Avcı Konseri. İşte Detaylar...
Ankara'da İç Mimarın Evi Görenleri Şaşırttı! Uyuşturucu Yetiştirmek İçin...
Ankara'da İç Mimarın Evi Görenleri Şaşırttı! Uyuşturucu...