CHP’nin Ankara’da Süren Yürüyüşünde Kötü Haber


Reklam
  • Reklam

CHP'nin Ankara'da Süren Yürüyüşünde Kötü Haber

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve partililerin beraber başlattıkları Adalet Yürüyüşü’nün 4’üncü gününde, saat 10.30 sıralarında Kahramankazan"da Kurtboğazı sınırları içerisinde İğdir Mahallesi yol kavşağında mola verildi. Bu sırada 69 yaşındaki SGK emeklisi olan Hasan Tatlı adlı vatandaş, arkadaşlarının arasında otururken fenalaşıp geriye düştü.

19 Haziran 2017 - 15:40 - Güncelleme: 19 Haziran 2017 - 15:40

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve partililerin beraber başlattıkları Adalet Yürüyüşü’nün 4’üncü gününde, saat 10.30 sıralarında Kahramankazan"da Kurtboğazı sınırları içerisinde İğdir Mahallesi yol kavşağında mola verildi. Bu sırada 65 yaşındaki SGK emeklisi olan Hasan Tatlı adlı vatandaş, arkadaşlarının arasında otururken fenalaşıp geriye düştü.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Ankara’dan İstanbul’a Adalet Yürüyüşü’ne katılan ve kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan 65 yaşındaki Hasan Tatlı’nın sağlık durumuna ilişkin Sağlık Bakanlığından açıklama yapıldı. Açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi yürüyüşüne katılan 65 yaşında bir vatandaşımız fenalaşmış ve kalbi durmuştur. Yürüyüşe eşlik eden tam donanımlı 112 ambulans ekibimiz, vatandaşımıza anında acil ilk yardım müdahalesini yapmıştır. Olay yerinde yapılan müdahale sonucu vatandaşımızın kalbi tekrar çalıştırılmıştır. Daha sonra ekibimiz, hastamızı yakın olması sebebiyle Kazan Devlet Hastanesi Acil Servisine nakletmiştir. Burada da müdahaleye devam edilen hastamızın durumunun uygun olmasıyla birlikte bir üst merkez olan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine nakledilmiştir. Hastamızın sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır” denildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
24 Haziran Seçimleri İçin AK Parti Ankara Milletvekili Adayları Belli Oldu... İşte O İsimler...
24 Haziran Seçimleri İçin AK Parti Ankara Milletvekili Adayları...
Başkent'teki Göl ve Göletler Balıklandırılacak
Başkent'teki Göl ve Göletler Balıklandırılacak