FLAŞ! Ankaragücü ’’Hatıra Biletleri’’ Satışa Çıktı


Reklam
  • Reklam

FLAŞ! Ankaragücü ''Hatıra Biletleri'' Satışa Çıktı

PFDK kararları sonrası iki maç seyircisiz oynama cezası alan MKE Ankaragücü'nde, cezanın ardından kulüpte hatıra bileti basılması ve bu şekilde taraftarın kulübe katkı sağlaması kararı alındı.

18 Şubat 2017 - 10:17

PFDK kararları sonrası iki maç seyircisiz oynama cezası alan MKE Ankaragücü'nde, cezanın ardından kulüpte hatıra bileti basılması ve bu şekilde taraftarın kulübe katkı sağlaması kararı alındı. 

Aynı zamanda yüzlerce Ankaragücü taraftarı, sosyal medya da mesaj paylaşarak hatıra bileti alacağını ve bir tanıdığını etiketleyerek "Sen de var mısın?" sorusu ile kampanyaya dönüşmesini sağladı. Taraftarlardan gelen yoğun talep doğrultusunda hatıra bileti 5 TL'den bugün Ankaragücü Store Mağazası'nda saışa sunuldu. 

Birçok Belediye Başkanı ve iş adamı da yüksek miktarda hatıra bileti alacaklarını açıkladılar. Bu Bağlamda Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar 1000'er, MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya 2000 hatıra bileti alacaklarını belirttiler. Takıma siyaset, iş ve taraftarlardan hatıra bileti alıp destek verme kampanyası hızla devam ediyor.

Ankaragücü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından Gümüşhanespor ile yapılan müsabakadaki saha olayları sebebi ile kendi sahamızda yapacağımız 2 maçı seyircisiz oynamamız yönünde karar verilmiştir. Bu nedenle 18.02.2017 Cumartesi Günü saat 13:30′da yapacağımız Tokatspor müsabakası seyircisiz oynanacaktır.

Taraftarlarımızdan gelen yoğun talep doğrultusunda, bu müsabakaya hatıra bileti bastırılması yönünde karar alınmıştır. Hatıra biletimizin değeri 5 tl olup, 17.02.2017  (bugün) saat 15:00′dan itibaren Tandoğan kulüp binamız ve store mağazamızdan satışa sunulacaktır. Ayrıca maç günü (18.02.2017) saat 10:00′dan itibaren Tandoğan kulüp binamız ve 19 Mayıs Stadyumu Gençlik Parkı gişelerinden bilet satışına devam edilecektir.

Bu bağlamda kulübümüze Ankara dışından destek vermek isteyen taraftarlarımızda MKE Ankaragücü Gençlik Spor Kulübü Anadolubank Ulus Şubesi TR4100 135 0000000 918 851 0001 İban nolu hesabımıza uygun görecekleri yardımı yapabilirler.

2017/02/5028370.jpg
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
24 Haziran Seçimleri İçin AK Parti Ankara Milletvekili Adayları Belli Oldu... İşte O İsimler...
24 Haziran Seçimleri İçin AK Parti Ankara Milletvekili Adayları...
Başkent'teki Göl ve Göletler Balıklandırılacak
Başkent'teki Göl ve Göletler Balıklandırılacak