Konya’da Siteler Esnafından Fuar Ziyareti


Reklam
  • Reklam

Konya'da Siteler Esnafından Fuar Ziyareti

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üye esnaf ve sanatkarlarını Konya'da düzenlenen Konya Mobilya Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı 2017 Fuarı’na götürdü.

19 Mayıs 2017 - 16:15 - Güncelleme: 19 Mayıs 2017 - 16:22

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üye esnaf ve sanatkarlarını Konya'da düzenlenen Konya Mobilya Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı 2017 Fuarı’na  götürdü.

 

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rıdvan Aktaş, odaya üye esnaf ve sanatkarlar ile fuar ziyaretlerinde bulunmaya ve onları en son yeniliklerle tanıştırmaya devam ettiklerini belirterek, "Konya'da düzenlenen Mobilya Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı'na götürdüğümüz üyelerimiz buradan iyi izlenimlerle ayrıldı. Rekabetin arttığı mobilya sektöründe esnafımız  tüm yenilikleri  ve modelleri bir arada görme fırsatı yakaladı. Bu tür  sektörümüze ait fuar ziyaretleri, mobilya sektörümüzün zenginliğinin artırılması yönünde yarar sağladığı gibi bizlerin rekabet edebilirliğimiz açısından da ihtiyacımız olan etkinliklerdir. Dolayısı ile bu tür ziyaret ve katılımlar yeni iş bağlantıları kurma anlamına da geliyor.  Bu açıdan fuarlar  ticari ilişkilerimizin güçlenmesine  vesile olmaktadır. Sektörümüzde kalitenin artırılması adına bizler esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

 

Oda Başkanı Aktaş, verdikleri  destekten dolayı TÜYAP  Fuarcılığa  ve tüm çalışanlarına teşekkür  ederek, desteklerinin devamını beklediklerini dile getirdi. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
24 Haziran Seçimleri İçin AK Parti Ankara Milletvekili Adayları Belli Oldu... İşte O İsimler...
24 Haziran Seçimleri İçin AK Parti Ankara Milletvekili Adayları...
Ankara İl Başkanlarına ''Liste'' Neşteri... Bir Tek O İsim Listeye Girebildi
Ankara İl Başkanlarına ''Liste'' Neşteri... Bir Tek O İsim...