Mustafa Tuna’dan Keçiören’deki Cumhuriyet Kulesi Hakkında...
Reklam
  • Reklam

Mustafa Tuna'dan Keçiören'deki Cumhuriyet Kulesi Hakkında Flaş Açıklama

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Keçiören'deki "Cumhuriyet Kulesi"nin akıbeti konusunda, "İlçedeki vatandaş ne istiyorsa o yapılsın" dedi.

13 Kasım 2017 - 14:17 - Güncelleme: 13 Kasım 2017 - 14:18
Reklam

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Keçiören'deki "Cumhuriyet Kulesi"nin akıbeti konusunda, "İlçedeki vatandaş ne istiyorsa o yapılsın. Halk yıkın derse yıkılsın, yapılsın derse yapılsın" dedi.


Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ilçe Büyükşehir belediye meclis üyeleri ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'ya, belediye başkanlığı nedeniyle tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette, ilçedeki yoldan, kentsel dönüşüme ve parklara kadar pek çok konudaki istek ve talepleri bir dosya ile aktaran Ak, "Bizi bu yoğun günde kabul etme nezaketini gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum" ifadelerinde bulundu.


Tuna'ya, yapımına Keçiören'de 2003 yılında başlanan ve mahkeme kararıyla durdurulmasının ardından yıkılması ve devam edilmesi konusunda bir türlü anlaşmaya varılamayan "Cumhuriyet Kulesi"nin akıbetinin ne olacağını soran Ak, bu konudaki kendi taleplerini de iletti. Tuna, konuya ilişkin olarak, "Keçiören'de halk ne istiyorsa o yapılsın. Eğer vatandaş yıkın diyorsa yıkılsın, yapın diyorsa yapılsın. Önce ilçedeki vatandaşın isteği belirlensin. Önemli olan vatandaşın memnuniyeti. Bizim için öncelik o" değerlendirmesini yaptı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da Gece Helikopterler Uçtu, 1000 Polis Sahaya İndi!
Ankara'da Gece Helikopterler Uçtu, 1000 Polis Sahaya İndi!
DİKKAT! Başkent'te Kudüs Yürüyüşü Nedeniyle Birçok Cadde Trafiğe Kapatılacak
DİKKAT! Başkent'te Kudüs Yürüyüşü Nedeniyle Birçok Cadde...