TÜSİAV’dan Yeni Yıl Mesajı: ’’Biz Hazırız’’
Reklam
Reklam

TÜSİAV'dan Yeni Yıl Mesajı: ''Biz Hazırız''

TÜSİAV (Türkiye Sanayici ve İşadamları Vakfı Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 2017 yılının gelişi münasebetiyle bir mesaj yayınladılar.

27 Aralık 2016 - 09:45
Reklam

Sarıtoprak ve Tamay mesajlarında; 2016 yılının Türkiye’miz için çok zor bir yıl olduğunun altını çizerek; Türk milleti bu yıl zor sınavlardan geçmiş büyük badireler atlatmış ve önemli kayıplar vermiştir. Tüm şehitlerimize Yüce Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

Türkiye bu dönemde birçok farklı hainle ve düşmanla mücadele etmek durumunda kalmıştır. Ancak Türkiye bu hainlerle ve  düşmanlarla mücadele edecek ve onları yok edecek güce ve kudrete sahip bir ülkedir. İnşallah 2017 yılında bu güzel ülkemiz tüm bu düşmanlardan, sıkıntılardan sıyrılıp güzel günlere doğru adım atacaktır. Bu bağlamda sivil toplum kuruluşları olarak bizlerde üzerimize düşen görevleri fazlasıyla yapmaya hazır olduğumuzun bilinmesi isteriz.

 

Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar, yeni yılın kendilerine esenlikler, huzur, sağlık, mutluluk getirmesini dileriz.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BÜYÜK KESİNTİSİ! Ankara'da Yeni Haftada 13 İlçe Karanlıkta Kalacak
BÜYÜK KESİNTİSİ! Ankara'da Yeni Haftada 13 İlçe Karanlıkta...
Ankara'da Can Pazarı! Araç Hurdaya Döndü: 2 Ağır Yaralı
Ankara'da Can Pazarı! Araç Hurdaya Döndü: 2 Ağır Yaralı