2017 Gümüşhane’nin EN’leri Ödül Töreni Ankara’da...

2017 Gümüşhane'nin EN'leri Ödül Töreni Ankara'da Gerçekleşti

Gümüşhane Vizyon Dergisi tarafından gerçekleştirilen '2017 Yılın En'leri' anketinde dereceye giren isimlere, Ankara'da bir otelde düzenlenen törenle ödülleri verildi.

06 Mart 2018 - 16:37 - Güncelleme: 06 Mart 2018 - 16:37

Gümüşhane Vizyon Dergisi tarafından gerçekleştirilen '2017 Yılın En'leri' anketinde dereceye giren isimlere, Ankara'da bir otelde düzenlenen törenle ödülleri verildi.


Gümüşhane Vizyon Dergisi, 2017 yılında Gümüşhane ve ülke için çalışan, başarılı olan birçok sektördeki Gümüşhaneliye ödül vermek için '2017 yılın En'leri' anketi düzenledi. İnternet üzerinden başlatılan ankette 33 bin 380 kişi oy kullandı, 20 başlıkta yılın enleri belirlendi.Törene Eski Adalet ve Milli Savunma Bakanı Mahmut Oltan Sungurlu, Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Cihan Pektaş, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, 24. Dönem Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, Arzular Belediye Başkanı Necati Uçan, Gümüşhane Ticaret Odası Başkanı İsmail Akçay, MHP Genel Merkez MKYK üyesi Musa Küçük, Ünsal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal, Kayı Hukuk Bürosu Kurucusu Oğuzhan Kara, Türk yemek uzmanı ve yazar Sahrap Soysal ve çok sayıda Gümüşhaneli katıldı.
 

Programda ilk olarak Türk Silahları Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin'de terör unsurlarına yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekâtı'nda şehit düşen askerlerimiz için Kuran'ı Kerim Tilaveti okundu. Törenin açılış konuşmasını Gümüşhane Vizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi Alper Tuna yaptı. Üç yıl önce yayın hayatına başladıklarını söyleyen Alper Tuna, "Bu törenin amacı sanattan, spora, siyasetten iş dünyasına öne çıkan hemşehrilerimizi sizlere tanıtmak ve başarılarını taçlandırmaktır" dedi.  Daha sonra ödül törenine geçilerek ödüller sahipleriyle buluştu. 

Haber Ankara İmtiyaz Sahibi Volkan Memduh Güitekin '2017 Yılın En'leri' gecesinde ödül aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x