Açık Pazarlar Tarih Oluyor! Keçiören’e Kapalı ve Modern Pazar...

Açık Pazarlar Tarih Oluyor! Keçiören'e Kapalı ve Modern Pazar Yerleri...

Keçiören Belediyesi, Ayvalı Mahallesi Kardeşler Pazar Yerini yenileme ve üstünü kapatma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Pazar yerinde yürütülen çalışmalar tamamlandığında vatandaşa ve esnafa daha rahat alışveriş yapma imkânı sunulacak.

20 Kasım 2018 - 10:00

Keçiören Belediyesi, ilçenin modern çehresine yakışan altyapı ve üstyapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ayvalı Mahallesi’nde bulunan Kardeşler Pazar Yeri’nde yürütülen yenileme çalışmaları kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine açılacak. Üstü kapalı pazar yeri hizmete açıldığında sokak aralarında kurulan pazarların sayısı azaltılarak vatandaşın ve esnafın rahat bir ortamda alışveriş yapması sağlanacak. Olumsuz hava koşullarında vatandaşı koruyacağı kaydedilen kapalı pazar yerlerinin sayısı artırılarak Keçiören’e her alanda hizmet etmeye devam edilecek.

 

KEÇİÖREN’İ HEP BERABER KALKINDIRACAĞIZ

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Ayvalı Mahallesi Kardeşler Pazar Yeri’nde yürüttüğümüz çalışmalarımız tamamlandığında vatandaşlarımız semt pazarında sebze, meyve, kıyafet ve ayakkabı gibi ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabilecek. Keçiörenlilerin ihtiyaçlarını daha konforlu, düzenli ve temiz bir şekilde karşılamaları için kapalı pazar alanlarımızı artıracağız. Vatandaşlarımız için park, bahçe, sosyal tesis gibi birçok yeni projeyle her alanda yatırımlarımız devam ediyor. İnşallah bundan sonra da Keçiören’i topyekûn kalkındırmak için azami gayretle projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.  ​

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
Pençe-3 bölgesinde 20 adet EYP ele geçirildi
Pençe-3 bölgesinde 20 adet EYP ele geçirildi