Adnan Demirci’den Mamak Kentsel Dönüşüm Mağdurlarına Çözüm...

Adnan Demirci'den Mamak Kentsel Dönüşüm Mağdurlarına Çözüm Sözü

Millet İttifakı ve CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Adnan Demirci seçim çalışmaları kapsamında Tepecik Mahallesi’nde kentsel dönüşüm mağdurları ile görüştü.

15 Mart 2019 - 14:26

Millet İttifakı ve CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Adnan Demirci seçim çalışmaları kapsamında Tepecik Mahallesi’nde kentsel dönüşüm mağdurları ile görüştü. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen ve çözüm sözü veren Demirci bazı vatandaşların 14 yıldır evlerinin yapılmasını beklediğine dikkat çekti. Kentsel dönüşüm projesi için tamamlama sözü veren Demirci şöyle konuştu:

 

VATANDAŞIMIZIN ÇİLESİ BİTECEK

“14 senedir evlerinin yapılmasını bekleyen, mağdur olan, hak kayıpları yaşayan vatandaşlarımız var. ‘Dünyanın en büyük kentsel projesi’ dediler benim Mamaklı vatandaşımı mağdur ettiler. Buna hep beraber dur diyeceğiz. Vatandaşımızın çilesi bitecek, söz veriyoruz, mağduriyetler giderilerek, kentsel dönüşüm projesi tamamlanacak.”

 

BU KONUDA SİYASET YAPMAYACAĞIZ

Çözüm için çalmadık kapı bırakmayacaklarını vurgulayan Demirci, “42 yıldır Mamak’ta yaşıyorum sizin bu sorununuzu ve mağduriyetinizi çok iyi  biliyor ve anlıyorum. Ben Mamaklının belediye başkanı olacaksam,  hiçbir mağduriyet beni ilgilendirmez diyerek geri çeviremem. Bakın biz bu sorunu ve mağduriyeti biliyoruz. Belediye imkanlarını devreye sokacağız ve hakların zayi olmasını engelleyeceğiz. Halka ve hakka sahip çıkan bir belediye başkanı olacağım. Bu konuda siyaset yapmayacağız. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Mağdur olan vatandaşlarımız için elimizi taşın altına sokacağız” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mansur Yavaş'tan Ankaralı Taksicilere Müjde!
Mansur Yavaş'tan Ankaralı Taksicilere Müjde!
Bir İhale Daha Canlı Yayında! Ankara'da Şeffaf Yönetim Örnekleri Sergileniyor...
Bir İhale Daha Canlı Yayında! Ankara'da Şeffaf Yönetim...