AHİD Yönetimi, ANKESOB’un Konuğu Oldu

AHİD Yönetimi, ANKESOB'un Konuğu Oldu

Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Yönetimi, ANKESOB'un konuğu oldu. Hilmi Yaman Başkanlığında AHİD Yönetimi, ANKESOB Toplantı Salonu'nda toplandı. Toplantıda AHİD'in çalışmaları ve gelecekle ilgili projeler masaya yatırıldı.

30 Ekim 2016 - 09:32 - Güncelleme: 30 Ekim 2016 - 09:37

Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Yönetimi, ANKESOB'un konuğu oldu. Hilmi Yaman Başkanlığında AHİD Yönetimi, ANKESOB Toplantı Salonu'nda toplandı. Toplantıda AHİD'in çalışmaları ve gelecekle ilgili projeler masaya yatırıldı.

 

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner de toplantıda bir konuşma yaparak, AHİD'li üyelere seslendi. Yiğiner, yaptığı konuşmada şu noktalara değindi: "Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. ANKESOB olarak maddi ve manevi yanınızdayız. Aranızda oda başkanı, esnaf olan arkadaşlarımız da var. Bizler hemşehriyiz, etle tırnak gibiyiz. Gönüllülük esasına dayalı olarak fedakarca çalışıyorsunuz. Sizlerin sayesinde Ankara'mızın güzel hizmetler alacağını düşünüyorum. Yeri geliyor Ankara'da bizler misafir gibiyiz. Bunun bir şekilde önüne geçmek gerekiyor. Ankara’nın geleceği ile ilgili konularda söz sahibi olmalıyız. Bunu hep birlikte başaracağız. Hilmi Yaman Başkanlığında AHİD'te yeni bir ekiple, yeni bir sinerji oluşturdunuz . Başarılı olacağınıza hiç şüphem yok. İnşallah, bu istek ve arzu ile devam ederseniz, Ankaralılara  çok güzel hizmetler yapar, Ankaralı hemşehrilerimizin  layık olduğu yere gelmesine vesile olursunuz."

 

ANKESOB Başkanı Yiğiner'in konuşmasının ardından toplantıya geçildi. AHİD Başkanı Hilmi Yaman da konuşmasına ev sahipliğinden ötürü ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner ve Başkan Vekili Hüseyin Ar'a teşekkür ederek başladı ve örnek olacak şekilde misafirperverlik örneği gösterdiklerini dile getirdi.

 

"İNSAN KAZANARAK YOLA DEVAM EDECEĞİZ"

Yaman şöyle devam etti: "Güç birliği içerisinde el ele vermeliyiz. Ankara'mıza hizmet yolunda büyük projeler ile, insan kazanarak  ilerleyişimizi sürdürmeliyiz. O zaman göreceksiniz; Ankara'mızın gözbebeği haline gelecek AHİD'e destek kapıları açılacaktır. Dolayısı ile karşılaştığımız çeşitli zorlukları aşarak, birlik ve beraberlik içerisinde başarılı çalışmalar ve hizmetler ortaya koymalıyız. Ayrıca, her geçen gün daha da gelişen AHİD için her platformda tanıtıma büyük önem vermeliyiz."

Toplantıda, AHİD Kadın Kolları ve Geçlik Kolları'nın çalışmaları üzerine yapılan konuşmaların yanı sıra şube başkanları ve üyeler çeşitli konularda görüş ve değerlendirmelerde bulundu.

 

Muhasip Üye Tunçay Elmadağlı da yaptığı konuşmada; AHİD'e sahip çıkılmasını, geniş katılımla gerçekleştirilecek toplantılarla önemli çalışmalar ortaya koyarak, dikkat çekileceğini ve bu doğrultuda destek alınabileceğini dile getirdi. Elmadağlı, "Göreve geldiği günden itibaren AHİD'i daha iyi noktalara taşımak için özverili ve başarılı bir şekilde çalışan  Hilmi Yaman başkanımıza  ve yönetime sahip çıkmalıyız. Birlikte hareketle çok daha güzel yol alır, geleceği şekillendiririz." diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da bir mahalle karantinaya alındı
Ankara'da bir mahalle karantinaya alındı
Silahlı saldırıya uğrayan kadın hayatını kaybetti
Silahlı saldırıya uğrayan kadın hayatını kaybetti