Ahiler Buluşması Son Günü Yoğun Katılımla Geçiyor

Ahiler Buluşması Son Günü Yoğun Katılımla Geçiyor

Anadolu Ahileri Büyük Buluşması Kültür Etkinliği'nin son gününde ziyaretçilerin ilgisi büyük oldu. Etkinlik, son gününde de çeşitli etkinliklerle devam etti.

30 Ekim 2018 - 21:07 - Güncelleme: 30 Ekim 2018 - 21:07

Anadolu Ahileri, Ankara'da düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Atatürk Kültür Merkezi'nin ev sahipliği yaptığı 'Anadolu Ahileri Büyük Buluşması Kültür Etkinliği', yarın sona erecek. İlk 3 gün süren yoğun ziyaretçi katılımı, hafta sonuna denk gelen son gününde de, artarak devam etti. Halk oyunlarından sahne gösterilerine ve konserlere kadar birçok etkinlik ise son güne renk kattı. 

Anadolu'da yaşatılan ahilik kültürünün yaşatıldığı etkinlikte, yerli ve yabancı firmaların tanıtım stantları yer aldı. Geleneksel el sanatlarının sergilendiği etkinlikte, yöresel ürünler ve yemekler de ziyaretçilerle buluştu. Ankara seğmenleri, Kılıç Kalkan ekibi ve Ankaralı sanatçıların konserleri Ahilik Buluşması'na renk kattı.

Anadolu Ahileri Büyük Buluşması Kültür Etkinliği etkinliklerde konuklar, sahne gösterileri, konserler, halk oyunları gösterileri, şed kuşatma töreni, tiyatro ve mehteran gösterilerini izleme imkanı buldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü yakalandı
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü...
Sakarya'da bir şiddetli patlama daha, yaralılar var
Sakarya'da bir şiddetli patlama daha, yaralılar var