AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Aydın’dan Görkemli...

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Aydın'dan Görkemli Açılış

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın, Batıkent Çakırlar’da seçim ofisini açtı.

05 Haziran 2018 - 12:03 - Güncelleme: 05 Haziran 2018 - 12:03

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın, Batıkent Çakırlar’da seçim ofisini açtı.

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın'ın Yenimahalle Çakırlar'daki seçim ofisi büyük bir katılım ve yoğun ilgiyle açıldı. Çakırlar Seçim Ofisi açılış konuşmasını yapan Aydın, "İnşallah hep beraber el birliğiyle 24 Haziran'da hem Ankara'da hem Türkiye'de büyük zaferle sizlerin emeğiyle, sizlerin desteğiyle çıkacağız" dedi.

Seçim ofisi açılış törenine AK PArti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, AK Parti Ankara Milletvekili ve adayı Nevzat Ceylan, AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Ankara Milletvekili adayı Asuman Erdoğan, Ankara 3. bölge milletvekili adayı Kurtcan Çelebi, Ankara Milletvekili adayı Mehmet Gündoğdu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, İl Başkan yardımcıları, İlçe Başkan yardımcıları, STK başkanları. Ak Parti Ankara Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol ve Ak Parti Ankara Gençlik Kolları Başkanı Ali OsmanÖzdemir katıldı.

 

''ANKARA'DA DA ŞAHLANIŞ VAKTİDİR''

Çok sayıda siyasetçinin katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde konuşma yapan Aydın, "AK Parti büyük ve güçlü Türkiye yolunda milletine ve ülkesine inançla hizmet edenlerin partisidir. AK Parti bir vefa hareketi olduğu gibi bir değişim ve dönüşüm hareketidir. Artık değişim vaktidir, artık dönüşüm vaktidir. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Ankara'da da şahlanış vaktidir. Hayırlı olsun, uğurlu olsun, kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

Aydın, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak diyerek iri olacağız, diri olacağız, birlik olacağız, Hep birlikte Türkiye olacağız. Zafer güzergahımız belli. Ulaşmadık hiç kimse bırakmayacağız ve hemşehrilerimize diyeceğiz ki, mutlak istikrarın devamı için Cumhur İttifakını seçin. Güçlü hükümet ve güçlü meclis için Cumhur İttifakını seçin. Kalkınmanın ve şahlanışın devamı için Cumhur İttifakını seçin. Güçlü Türkiye için Cumhur İttifakını seçin. Gezi'de, 17-25 Aralık'ta ve 15 Temmuz'da arkasında durduğunuz Erdoğan'ı FETÖ'ye teslim etmemek için Cumhur İttifakını seçin. PKK'nın pantolon giymişlerinin devlete sızmaması için Cumhur İttifakını seçin diyeceğiz.

''ÖMER HALİSDEMİRLER İÇİN, FETHİ SEKİNLER İÇİN...''

Bu ülke düşmesin diye, bu sancak inmesin diye can veren Ömer Halisdemirler için, Fethi Sekin'ler için yükselecek dualar. Biz huzur içinde yaşayalım diye can veren Afrin şehitlerimiz için yükselecek dualar. Bugün seferberlik vaktidir. Çocuklarımızın geleceği için, gençlerimizin istikbali için, büyüklerimizin huzuru için, esnafımızın selameti için, emeklilerimiz için, işçilerimiz, memurlarımız, öğrencilerimiz için, Türkiye'nin istikrarı için 24 Hazirana kadar gece gündüz çalışma vaktidir. İnşallah hep beraber el birliğiyle 24 Haziran'da hem Ankara'da hem Türkiye'de büyük zaferle sizlerin emeğiyle, sizlerin desteğiyle çıkacağız"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Pandemi ruhsat talebini de azalttı
Pandemi ruhsat talebini de azalttı