Ak Parti Ankara İl’de Bayramlaşma

Ak Parti Ankara İl'de Bayramlaşma

AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen teşkilat içi bayramlaşma programı AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi.

30 Temmuz 2014 - 02:00

Programa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, AK Parti Ankara Milletvekillerinden Zelkif Kazdal, Fatih Şahin ve Nurdan Şanlı, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve teşkilatın her kademesinden çok sayıda partili katıldı.

Programda sırasıyla AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz birer konuşma yaptılar.

AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı yaptığı konuşmada bayram mesajını teşkilat mensuplarına aktarırken, herkese mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir bayram diledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz da partililerin bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında, bölgede ve dünya ülkelerinde yaşananlara bakarak, Türkiye’nin içinde bulunduğu huzur ve istikrar ortamının kıymetini daha iyi anladıklarına vurgu yaptı.

   

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü yakalandı
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü...
Sakarya'da bir şiddetli patlama daha, yaralılar var
Sakarya'da bir şiddetli patlama daha, yaralılar var