AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki’den Melih Gökçek...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'den Melih Gökçek Açıklaması

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Melih Gökçek'in AK Parti ve MHP'nin Ankara'daki ortak adayı olacağı iddiaları için "Kapıyı ne açabilirim ne kapatabilirim" dedi.

01 Kasım 2018 - 11:59 - Güncelleme: 01 Kasım 2018 - 12:06

Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler öncesi partilerin çalışmaları gibi kulislerde arttı. İstanbul ve Ankara adayları konusunda birçok isim gündeme geliyor. Bu isimler arasında en çok konuşulan ise, Ankara BBüyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek...

MHP'nin adayı olacağı söylenen Melih Gökçek hakkında son olarak, AK Parti ve MHP'nin Ankara adayı olacağı iddiası ortaya atıldı. İddia için AK Parti'den ilk yorum Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den geldi. Özhaseki, Melih Gökçek'in AK Parti ve MHP'nin Ankara'daki ortak adayı olacağı iddiaları için "Kapıyı ne açabilirim ne kapatabilirim" dedi.

Özhaseki'nin açıklamaları şöyle:

"Melih Bey, benim sürekli görüştüğüm ve yıllarca partimizde görev almış bir isim. MHP'den adaylığı konusunda gönlünden ne geçer bilemem. Kendisiyle yaptığım görüşmede bana 'Ben AK Partiliyim" dedi.

Hangi büyükşehirde hangi adayın ne kadar oy alacağına ilişkin anket çalışmaları sürekli yapılıyor. Fakat bu anket sonuçları arkadaşlarımız arasında beklenti veya kırgınlığa neden olabileceği için paylaşılmıyor. Teşkilatlarımız da sürekli vatandaşla görüşerek adaylık konusunda çalışmalar yapılıyor.

 

ŞAHSIMLA İLGİLİ DE SÖYLENTİLER VAR

Şahsımla ilgili de Ankara adaylığı ile ilgili söylentiler var. Bununla ilgili bir şey söylemem doğru olmaz. Partimiz gerekli çalışmaları ve değerlendirmeleri yaptıktan sonra hangi arkadaşımızın aday olacağını söyleyecektir. Tahminime göre de hiçbir arkadaşımız böyle bir görevi almaktan kaçınmayacaktır."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x