Akgül, Genç STK’larla Sahurda Buluştu
  • Reklam

Akgül, Genç STK’larla Sahurda Buluştu

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamak’ta faaliyet gösteren STK’ların gençlik temsilcileri ile sahurda bir araya geldi.

11 Haziran 2018 - 12:21

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamak’ta faaliyet gösteren STK’ların gençlik temsilcileri ile sahurda bir araya geldi. Amfi Tiyatro Düğün Salonu’nda gerçekleşen sahur programına Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, Ak Parti Ankara Milletvekili Adayı Murat Yıldırım, meclis üyeleri ve ilçede aktif olarak faaliyet gösteren 14 farklı  STK’nın gençlik temsilcileri katıldı.Mamak’a  ve Mamaklılara hizmet noktasında STK temsilcileriyle sık sık bir araya geldiklerini kaydeden Akgül, STK ların sosyal hayattaki önemine vurgu yaptı.

 

MAMAK’I BİRLİKTE İNŞA EDİYORUZ

Belediye olarak STK’ların kendileri için son derece önemli olduğunun kaydeden Akgül, “Sivil Toplum Kuruluşlarımızın her biri kamu yararına çalışan, millete hizmet eden kuruluşlarımızdır. Soframızı bizlerle paylaştığınız, bizleri şereflendirdiğiniz için teşekkür ederim” dedi. STK temsilcilerini de tek tek dinleyen Akgül, geleceği birlikte planlamak adına sık sık bir araya geleceklerinin altını çizerek, “El ele vererek, Mamak’ı birlikte inşa etmeye devam edeceğiz “dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..