Akgül, Sahurda Muhtarlarla Buluştu
Reklam

Akgül, Sahurda Muhtarlarla Buluştu

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, 5 yıldır geleneksel olarak Mamak Muhtarlar Derneği’nin organize ettiği sahur programında, muhtarlarla bir araya geldi.

08 Haziran 2018 - 13:46

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, 5 yıldır geleneksel olarak Mamak Muhtarlar Derneği’nin organize ettiği sahur programında, muhtarlarla bir araya geldi. Programa Akgül’ün yanı sıra Mamak Kaymakamı Ziya Polat, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah  Özer, MHP Mamak İlçe Başkanı  Mustafa Esen, Ankaralılar ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği  Başkanı Hilmi Yaman, AK Parti ve MHP Ankara Milletvekili Adayları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney katıldı.

 

VATANDAŞ İLK ÖNCE MUHTARA GİDİYOR

Muhtarlara her zaman büyük önem verdiklerini belirten Mamak Kaymakamı Ziya Polat, "Temel hedefimiz ilçede yaşayan bütün insanlara kaliteli hizmeti sunmak. Bu hizmet ve taleplerin ulaştığı ilk adres ise muhtarlarımız. Dolayısı ile gerek vatandaş tarafından gerekse muhtarlar aracılığıyla ulaşan bilgileri ve talepleri çok önemsiyoruz” dedi.

 

MUHTARLARA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR

Programda burada bulunan herkesin ortak amacı vatandaşlara daha iyi hizmet ulaştırmak oluğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Bu masanın etrafında toplanan herkesin tek amacı ilçemize hizmet etmek. Muhtarlarımız ile yürüttüğümüz koordineli çalışma sayesinde ilçemizi her geçen gün daha ileri taşıyoruz. Sizler mahallerin nabzını tutan ve halkla bizler arasında köprü kuran kişilersiniz. Sizlere çok iş düşüyor" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..