Altındağ Belediyesi Hüseyin Gazi Kültür Merkezi Açılışa...

Altındağ Belediyesi Hüseyin Gazi Kültür Merkezi Açılışa Hazır

Altındağ Belediyesi, Beşikkaya Mahallesi’nde inşaatını tamamladığı Hüseyin Gazi Kültür Merkezi’ni açmaya hazırlanıyor.

23 Kasım 2018 - 14:51

Altındağ Belediyesi, Beşikkaya Mahallesi’nde inşaatını tamamladığı Hüseyin Gazi Kültür Merkezi’ni açmaya hazırlanıyor. Konferans merkezi, kadın eğitim ve kültür merkezi ve düğün salonundan oluşan Hüseyin Gazi Kültür Merkezi, vatandaşlar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Hüseyin Gazi Kültür Merkezi, yaklaşık 5 bin 500 metrekarelik bir kullanım alanına sahip… Zemin, giriş ve 1. kattan oluşan merkez, estetik görüntüsüyle büyük beğeni topladı. Kültür merkezinin zemin katında misafir odası ve 300 kişilik bir düğün salonu var. 500 kişilik konferans salonu ve faaliyet alanları ise giriş katta… 1. kattaki sergi alanı ve 6 adet derslik,eğitim çalışmalarının yürütüleceği diğer yerler olarak dikkat çekti.

Engellilere uygun olarak tasarlanan binada toplantı salonu, mescit, mutfak ve lavabolar da mevcut. Hem iç hem de dış görüntüsüyle hizmet vermeye hazır hale gelen yeni yapı yeşil alanı ile de göz doldurdu.

 

ALTINDAĞLI EĞİTİME TİRYAKİ OLDU

İlçeye sunduğu yatırımlarla Altındağ’ın çehresini değiştiren Başkan Tiryaki, “2018 yılının son aylarında bile hızımızdan hiç bir şey eksilmedik. Tamamladığımız yatırımlarımızı birer birer açmayı sürdürüyoruz. Beşikkaya Mahallesi’ne yaptığımız Hüseyin Gazi Kültür Merkezimizi de çok yakında açacağız. Yeni kültür merkezinin tüm mahalle halkına ve Altındağ’a hayırlı olmasını dilerim. “ dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da ücretsiz maske dağıtımı başladı
Ankara'da ücretsiz maske dağıtımı başladı
Ankara pazarlarında korona virüs tedbirleri etkili oldu
Ankara pazarlarında korona virüs tedbirleri etkili oldu