Altındağ Belediyesi’nden Bir Açılış Daha! Veysel Tiryaki:...

Altındağ Belediyesi'nden Bir Açılış Daha! Veysel Tiryaki: "Yenimahalle Yenilenecek"

Altındağ Belediyesi, açılışlarına tüm hızıyla devam ediyor.

06 Şubat 2019 - 15:48 - Güncelleme: 06 Şubat 2019 - 15:48

Altındağ Belediyesi, açılışlarına tüm hızıyla devam ediyor. Belediye’nin Battalgazi Mahallesi’nde inşa ettiği Erzincanlılar Derneği Hizmet Binası, törenle açıldı. Başkan Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine TBMM Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, eski bakanlardan Ali Coşkun, Vecdi Gönül, Ankara Valisi Vasip Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler, Orhan Yeğin, Barış Aydın, Zeynep Yıldız, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ak Parti Altındağ Belediye Başkan adayı Asım Balcı, Erzincanlılar Derneği Başkanı Mustafa Seçen ve üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

“YENİ DÖNEMDE YENİMAHALLE’YE HİZMET GÖTÜRECEĞİZ”

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki açılış töreninde “Altındağ Belediyesi olarak açılış yapmayı sürdürüyoruz. TBMM Başkanımız ve İstanbul Büyükşehir Başkan adayımız Binali Yıldırım’a söz vermiştik. Sözümüzü tuttuk, onun katılımı ile açılışı yapıyoruz. Altındağ’ın tozunu toprağını yutarak 15 yıl önce göreve başladık. Türkiye’de ismi duyulan bir belediye oluşturduk. Altındağlıların gönüllerini ve dualarını alarak seçimlerde oylarımızı arttırarak kazandık. İnşallah Yenimahalle’ye yeni hizmetler götüreceğiz. Sivil toplum kuruluşlarına yeni binalarını Yenimahalle’de de yapmak üzere söz veriyorum. Katılım gösteren herkese saygılarımı sunuyorum. Bu dernek binasının başta Erzincanlılar olmak üzere Ankara’ya hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu. 

 

“VEYSEL TİRYAKİ, ALTINDAĞLILARIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU”

Veysel Tiryaki’nin Altındağlıların gönlünde taht kurduğunu söyleyen TBMM Başkanı Binali Yıldırım ise “Veysel Tiryaki Altındağ’ı değiştirdi. Kendisine teşekkür ediyorum. İşi daha bitmedi. Kendisi de Yenimahalle’de Cumhur İttifakının adayı. Kendisine başarılar diliyorum. Altındağ’da gösterdiği başarıyı Yenimahalle’de de gösterecek” diyerek şu ifadeleri kullandı:

“Can Erzincanlılar, sevgili hemşerilerim, muhabbet ile hepinizi selamlıyorum. Karne tatili bitti, öğrencilere Allah zihin açıklığı versin. İnsanlarımızın gurbette memleket hasretini gidermeyi sağlayacak dernek binasının açılışını yapacağız. İstanbul’dan sadece bu iş için geldim. Dernek binamızın Ankaralı hemşerilerimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Yapımında Veysel Tiryaki başkanın önemli katkıları var. Hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Veysel Bey Altındağlıların gönlüne taht kurdu, Altındağ’ı değiştirdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Veysel Tiryaki’ye desteğimiz hemşerilerimiz olarak tam. Veysel beyin bıraktığı yerden Asım Balcı devam edecek İnşallah. Bayrağı Veysel beyden devralacak ve aynı hızla devam ettirecek. Allah yolunuzu bahtınız açık eylesin. Zor şartlarda Mustafa Seçen Başkan yolu Ankara ya düşenleri karşılar, dertlerini çözmeye çalışır. O bir vakıf, dernek adamı. Kendisine de teşekkür ediyoruz.”

Açılış konuşmalarının ardından TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve protokol üyeleri Derneğin Hizmet Binasının kurdelesini kesti. Dualarla açılan Hizmet Binası’nda verilen yemekle beraber açılış töreni tamamlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te kar şoku
Başkent'te kar şoku
 Ankara'da 15-20 yaş arasındaki gençler sokağa çıktı
Ankara'da 15-20 yaş arasındaki gençler sokağa çıktı