Altındağ Belediyesi Sivil Toplum Örgütlerini Ağırladı

Altındağ Belediyesi Sivil Toplum Örgütlerini Ağırladı

Her akşam Altındağ’ın farklı mahallelerinden gelen vatandaşlarla iftar yapan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, hafta sonunu sivil toplum örgütlerine ayırdı.

28 Mayıs 2018 - 12:10

Her akşam Altındağ’ın farklı mahallelerinden gelen vatandaşlarla iftar yapan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, hafta sonunu sivil toplum örgütlerine ayırdı. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde yapılan iftarların hafta sonundaki ilk konuklarıİstanbul Üniversitesi Siyasal mezunlarından oluşan Siyasal Vakfı üyeleri oldu. Pazar günü ise Dörtdivan Köroğlu Kalkınma ve Dayanışma Vakfı(DİVANKAV) üyeleri,  Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür Merkezi’nde iftarda buluştu.

 

SİYASAL VAKFI ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

İstanbul Üniversitesi Siyasal Mezunları’nın oluşturduğu Siyasal Vakfı,  kendisi de Siyasallı olan Tiryaki’nin misafiri oldular. Başkan Tiryaki’nin ev sahipliğinde Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür Sanat Merkezi’nde bir araya gelen Siyasal Vakfı üyeleri,  birlikte oruç açtı.

İftar yemeğine, Siyasal Vakfı Başkanı Dr. Ünsal Sözbir’le beraber, farklı illerin mülki idare amirleri ile çok sayıda üst düzey bürokrat katıldı.  Başkan Tiryaki de, devletin farklı mertebelerinde önemli görevler üstlenen değerli konukları Altındağ’da ağırlamaktan onur duyduğunu ifade ederek, Siyasal Vakfı üyesi olarak, vakfın çalışmalarına elinden geldiğince destek olmayı sürdüreceğini belirtti.

 

PAZAR GÜNÜ DİVANKAV ÜYELERİ ULUCANLAR’DAYDI

Altındağ Belediyesi’nin iftar programları Dörtdivan Köroğlu Kalkınma ve Dayanışma Vakfı ile devam etti. DİVANKAV için düzenlenen iftar yemeğinde dillerden dua eksik olmadı.Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür Merkezi’nde yaşlısı genci çoluk çocuk herkes aynı çatı altında olmanın mutluluğunu yaşadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak