Altındağ’da Mutlu Bayramlaşma

Altındağ'da Mutlu Bayramlaşma

Altındağ ailesi, geleneksel hale gelen bayramlaşma töreninde buluştu.

28 Ağustos 2018 - 16:46 - Güncelleme: 28 Ağustos 2018 - 16:46

Altındağ ailesi, geleneksel hale gelen bayramlaşma töreninde buluştu. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen törende bölge halkı ve belediye personelleri gönül köprülerini daha sağlam hale getirdi. Altındağlı vatandaşlar, bayramlaşma sırasında adeta kendi evlerinde gibi ağırlandı.

Bayramlaşma törenine Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ile birlikte AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca ve ilçe teşkilatı, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Her fırsatta Altındağlı hemşehrilerini dinleyen ve onlara kulak veren Tiryaki, bayramlaşmaya gelen vatandaşlarla tek tek ilgilendi. 

Tiryaki, sözlerine “Bayramlar, ortak noktamızdır. Altındağ ailesi, sevinçte de hüzünde de hep bir arada oldu. Olmaya da devam edecek” diyerek başladı. Bayramların birleştirici özelliği üzerinde de duran Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak hiçbir ayrım gözetmeden herkese eşit mesafede yaklaştıklarının altını çizdi. Tiryaki, özellikle Kurban Bayramı’nın paylaşmayı temsil ettiğini belirterek sevinçlerin paylaştıkça çoğaldığını üzüntülerin ise yine paylaştıkça azaldığını söyledi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak