Altındağ’da Zabıta Haftası’na Özel Tören

Altındağ'da Zabıta Haftası'na Özel Tören

192’nci Zabıta Haftası’nda Altındağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, yine en ön safta yerini aldı.

06 Eylül 2018 - 11:24

192’nci Zabıta Haftası’nda Altındağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, yine en ön safta yerini aldı. Ankara’nın tüm ilçe belediyelerinin zabıta ekipleri, Zabıta Haftası’nda buluştu. Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu olarak, önce Ulus’taki Atatürk Heykeli önünde tören düzenlendi. Toplum refahının sağlanmasında büyük rol oynayan zabıta personelleri, görev ve sorumluluklarının bilincinde olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Ekipler, bu haftada birlik ve beraberlik mesajı vermeyi de unutmadı.

Altındağ Belediyesi Zabıta Müdürü Süleyman Onaycı, Zabıta Haftası’nın birlik ve beraberlik açısından önem taşıdığını vurguladı. 1 – 7 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Zabıta Haftası’nın moral ve motivasyonu arttırmada büyük rol oynadığını ifade eden Onaycı, bu haftanın aynı zamanda kaynaşmayı da beraberinde getirdiğini söyledi. Onaycı, zabıta ekiplerinin de polis ve jandarma gibi vatandaşın huzur ve güvenliği için çalıştığını belirterek “Zabıta, 192 yıllık bir geçmişe sahip, güçlü bir teşkilattır” dedi.

 

"HER ZAMAN GÖREV BAŞINDA"

Altındağ’daki birçok soruna özveriyle ve sabırla yaklaştıklarını dile getiren Onaycı, daha huzurlu bir toplum için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade etti. Süleyman Onaycı, Altındağ’da vatandaşın güvenliğini tehlikeye atan tüm durumları bir bir ortadan kaldırdıklarının altını çizdi. Çok geniş bir alanda hizmet verdiklerini kaydeden Onaycı, “Görev ve sorumluluklarımız her zaman farkındayız.” dedi. Onaycı, Altındağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün 7 gün 24 saat boyunca görev başında olduğunu da hatırlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..