ANFA’nın AnKöy’üne Festivalde Büyük İlgi! Anköy’de Neler...

ANFA'nın AnKöy'üne Festivalde Büyük İlgi! Anköy'de Neler Var?

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali tüm hızıyla sürüyor. Her gün birbirinden ünlü isimlerin sahne aldığı...Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali tüm hızıyla sürüyor.

01 Ağustos 2017 - 14:40 - Güncelleme: 01 Ağustos 2017 - 15:02

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali tüm hızıyla sürüyor. Her gün birbirinden ünlü isimlerin sahne aldığı konserler ile dikkat çeken etkinliklerin sürdürüldüğü festival adeta halkın akınına uğruyor. Festival alanının en dikkat çeken stantlarından biri de ANFA Genel Müdürlüğü'nün standı. 


Keçiören Evcil Hayvanlar Parkı, at gösterileri, binicilik, Feyza Gürsey Bilim Merkezi etkinlikleri, birbirinden ilginç park tasarımları, bitkilerden oluşturulan hayvanlar gibi birçok dikkat çeken etkinliğin yer aldığı ANFA standında AnKöy projesi de büyük ilgi görüyor.


ANFA standında oluşturulan AnKöy projesinde çitlerle çevrilmiş bir alan içinde yer alan bazı hayvanlara ziyaretçilerin temas etmesi sağlanıyor. Köy konseptinin oluşturulduğu AnKöy'de; buzağı, sıpa, keçi, tavuk, kuzu, cüce keçi, Halep keçisi gibi hayvanlar yer alıyor. Eski Ankara köyü şeklinde hazırlanarak festivalde ziyaretçilerin çocuklarıyla beraber bu hayvanlara dokunarak ilişkilerini güçlendirmesi hedefleniyor. Köy ortasında bulunan maket ise eski Ankara köy evlerini sembolize ediyor. Ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören eski Ankara evleri de hayvanlar kadar ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. Festival süresince ANFA standında açık kalacak olan AnKöy ziyaretçilerini bekliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara’nın 4 ilçesinde su kesintisi
Ankara’nın 4 ilçesinde su kesintisi
Ankara'nın 6 ilçesinde su kesintisi
Ankara'nın 6 ilçesinde su kesintisi