ANGİAD Balosu’nda Sürpriz İsim! ’’Berkay’’ Sahne Alacak

ANGİAD Balosu'nda Sürpriz İsim! ''Berkay'' Sahne Alacak

ANGİAD’ın, heyecanla beklenen Geçlik Balosu, 17 MAYIS akşamı gerçekleşecek. Hazırlıkları titizlikle yürütülen baloda POP’un güçlü sesi Berkay sahne alacak.

15 Mayıs 2017 - 12:33 - Güncelleme: 15 Mayıs 2017 - 12:33

ANGİAD’ın, heyecanla beklenen Geçlik Balosu, 17 MAYIS akşamı gerçekleşecek. Hazırlıkları titizlikle yürütülen baloda POP’un güçlü sesi Berkay sahne alacak.

Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) her yıl olduğu gibi bu yıl da üyelerini ve eşlerini, Ankara protokolünü, iş dünyasının temsilcilerini, büyükelçileri ve STK başkanlarını Geleneksel Geçlik Balosu’nda bir araya getirecek. Hazırlıkları ANGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Altındağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından titizlikle sürdürülen balo, 17 Mayıs 2017 Çarşamba akşamı Bilkent Otel’de gerçekleşecek.

 

BERKAY “EY AŞK” DİYECEK

Her yıl heyecanla beklenen ve ünlü bir sanatçının katılımıyla yapılan Gençlik balosunda, bu sene de çok sevilen bir isim sahne alacak. POP müziğin yükselen değeri, Berkay, en güzel şarkılarını Başkentli hayranları için seslendirecek. Özellikle “Ey Aşk” adlı parçasıyla müzik dünyasında fırtınalar estiren Berkay, çok geniş bir hayran kitlesine sahip genç bir sanatçı. ANGİAD gecesinde ayrıca yeni üyelere ve sponsorlara plaket takdim edilecek. ANGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Altındağ, “Gençlik balomuz üyelerimizin kaynaşması ve günlük stresi atmaları için iyi bir vesile olacak” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x