ANGİAD Berkay’ın Şarkıları İle Coştu

ANGİAD Berkay'ın Şarkıları İle Coştu

Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD)’ın Gençlik Balosu ünlü sanatçı Berkay’ın sahne aldığı görkemli bir geceyle kutlandı. Berkay, şarkılarıyla, Ankaralı genç iş adamlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

20 Mayıs 2017 - 09:16 - Güncelleme: 20 Mayıs 2017 - 09:17

Bilkent Otel’de iş, siyaset ve bürokrasi dünyasının önemli isimlerini buluşturan geceye Ankara’daki önemli sivil toplum kuruluşlarının da temsilcileri katıldı. 500’ün üzerinde konuğun yer aldığı balonun açılış konuşmasını yapan ANGİAD Başkanı Emre Altındağ,  “Her bir üyesi, faaliyet gösterdiği Başkent Ankara’ya büyük bir sevdayla bağlı olan ANGİAD, bir gençler topluluğu değil, ülkenin en etkin işadamları topluluğu olarak anılmaktadır” dedi.

 

"HEP BİRLİKTE MÜCADELE EDECEĞİZ"

Bir avuç genç işadamından 800 kişilik devasa bir topluluğa dönüşen ANGİAD’da, 25 yıllık başarı öyküsünün altında imzası olan herkese teşekkür eden Altındağ, şunları söyledi:

 

"Ne mutlu bizlere, ne mutlu kendisini bu derneğin parçası, bu ailenin üyesi hissedenlere. Hiçbir başarı tesadüf de değildir. Bizler, bu derneğe gönül vermiş insanlar tesadüfe inanmadık, sadece ve sadece çalışma azmimize, kararlılığımıza, üyelerimiz üzerinde yarattığımız güven duygusuna güvendik. 25 yıl önceki azim ve kararlılığımız, aradan geçen seneler içinde bırakın azalmayı, daha da arttı. Ve bugün geldiğimiz noktada gerek üye sayısı, gerek projeleri ve organizasyonlarıyla Türkiye’nin en önemli derneklerinden birini yaratmış olmanın haklı onurunu yaşıyoruz.”

 

BERKAY FIRTINASI

ANGİAD gecesinde sahneye daha sonra, Türk popunun en güçlü seslerinden Berkay çıktı. ANGİAD üyeleri, gece boyunca Berkay’ın şarkılarına eşlik etti. Berkay’ın repertuarında bulunan eserleri ve diğer tüm şarkıları, baloya katılan genç iş adamları tarafından tek bir ağızdan söylendi. 

2017/05/6313886.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x