Ankara’da Alişan ve Çağla Şikel’den İmza Günü! İşte Yeri...
  • Reklam

Ankara'da Alişan ve Çağla Şikel'den İmza Günü! İşte Yeri ve Saati...

Ünlü sunucu Çağla Şikel ve müzik dünyasının sevilen ismi Alişan Ankara'da imza gününe hazırlanıyor.

04 Mart 2017 - 14:50

Ünlü sunucu Çağla Şikel ve müzik dünyasının sevilen ismi Alişan Ankara'da imza gününe hazırlanıyor.

Ekranların eğlenceli ikilisi Çağla Şikel ve Alişan 4 Mart Cumartesi günü Forum Ankara'ya geliyor. Hem söyleşi hem de mini konserin verileceği program saat 16:30'da başlayacak. Eğlenceli ikili Ankaralı hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip imza dağıtacak. 

ÇAĞLA ŞİKEL KİMDİR?

Oyuncu ve sunuculuk yapmakta olan Çağla Şikel 37 yaşındadır. Aslen Adanalı olan Çağla Şikel İstanbul’da doğmuştur. Burcu oğlak olan sunucunun doğrum tarihi 2 Ocak 1979’dur. Saçlarının rengi kahverengi olan Şikel’in saçları koyu sarıya boyanmaktadır. Gözlerinin rengi açık kahverengidir. Boyu 1.80 cm olan Çağla Şikel 57 kilodur. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır ve ev hanımıdır. Babası olan Hüseyin Şikel ise Karslı’dır ve Azeri kökenlidir. Mesleği mali müşavirliktir. Çağla Şikel’in Berna adında kendinden büyük kardeşi vardır.

Çağla Şikel küçük yaşlarda bale eğitimi almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında lise ve ortaokul eğitimini gören Şikel, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesinde yapmıştır. Çağla Şikel 1997 yılında Miss Turkey adlı yarışmada birinci olmuştur. Aynı yıl bir sinema filminde rol almıştır. 1997’den sonra 6 sene boyuncu mankenlik kariyerine yönelen Şikel birçok defilede boy gösterdikten sonra 2004 yılında Cennet Mahallesi isimli dizide bir Çingene kızını canlandırmıştır. Ara dönemlerde misafir oyunculuk yapan Şikel Beyazıt Öztürk ile uzun süreli bir ilişki yaşamıştır. Sonrasında Emre Altuğ ile evlenen Çağla Şikel’in iki tane oğlu vardır. Çağla Şikel bir süredir Alişan ile birlikte Her Şey Dahil adlı programı sunmaktadır.

 

ALİŞAN KİMDİR?

Alişan 19 Haziran 1976 tarihinde İstanbul’un Beyoğlu ilçesinin Şişhane semtinde doğmuştur. Nüfusa kayıtlı ismi Serkan Burak Tektaş’tır. Unvan olarak Alişan ismini almıştır. Aslen Bingöl’üdürler. Boyu 1.77, kilosu 69’dur. Alişan bir ikizler burcu erkeğidir. Esmer tenli ve ela gözlüdür. 2 yaşlarında İbrahim Tatlıses’in  ‘Sabuha’ ve İzzet Altınmeşe’nin ‘Maden Dağı’ türkülerini ezbere söylerdi. Okul yıllarında öğretmenlerinin de isteğiyle ders aralarında şarkı söylerdi. Lise 1. Sınıfta iken babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yapmıştır. İlk albümünü ise 1991 yılında ‘Derdo – Elazığ’ın Güzelleri’ olarak çıkarmıştır.

Alişan Kuvay-ı Milliye ilkokulunu, Özel Şişli Koleji Ortaokulunu ve Özel Evrim Lisesini bitirmiştir. Hava Harp okulunu 1 puanla kaybedip pilot olamamıştır. Latin Dansları okuluna gitmek istemiş ancak kazanamamıştır. İTÜ Konservatuar bölümünü okumuştur. 1998 yılında Aynalı Tahir dizisinde rol almış ve sevenlerini artırmıştır. Ayrıca Aşkına Eşkıya, Kurt Kapanı, Papatya ile Karabiber, Cennet Mahallesi, Gonca Karanfil vs. dizilerinde rol almıştır. Bunun yanında Alişan sabah programları da sunmuştur. 2002 yılında Mehmet Ali Erbil’in kızı ile sevgili olmuştur. Sezin Erbil ile 7 Ocak 2007’ de nişanlanmıştır. Nişanlandıktan birkaç ay sonra çift anlaşamadıkları gerekçesi ile ayrılmıştır. Alişan hiç evlilik yapmamış ve çocuğu yoktur.

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hamal Osman
    1 yıl önce
    Bunların neyine kim imza attıracak merak ediyorum neci bunlar???