Ankara’da Kaybolan Minik Eylül Hakkında Vali Topaca’dan Yeni...

Ankara'da Kaybolan Minik Eylül Hakkında Vali Topaca'dan Yeni Açıklama

Ailesiyle beraber gittikleri Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi’nde kaybolan Eylül Yağlıkara hakkında Ankara Valisi Ercan Topaca'dan açıklama geldi.

29 Haziran 2018 - 12:19 - Güncelleme: 29 Haziran 2018 - 12:19

Ailesiyle beraber gittikleri Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi’nde kaybolan Eylül Yağlıkara hakkında Ankara Valisi Ercan Topaca'dan açıklama geldi. 

Ankara Valisi Ercan Topaca, Polatlı'nın Uzunbeyli Mahallesi'nde 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın kaybolmasına ilişkin yaptığı açıklamada "Bir araçta bulunan kan örnekleriyle çocuğumuzun kan örnekleri DNA testinde eşleşti. Ama çocuğumuzla ilgili kesin bir sonuca henüz ulaşmış değiliz. Arama çalışmalarımız devam ediyor" ifadelerini kullandı.

 

6 GÜN ÖNCE KAYBOLDU

eylül'ü kaçırdığından şüphelenilen şahsın üzerinde bulunan kan lekesi Eylül'ün ailesinden alınan DNA ve saç örnekleriyle bire bir uyuştuğu anlaşıldı. Şu sıralarda tutuklanan zanlının evinin önünde arama çalışmaları sürüyor.

Bursa’da yaşayan İbrahim ve Şerife Yağlıkara çiftçi, yaz tatili için memleketleri Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi’ne geldi. Burada Yağlıkara çiftinin 3 çocuğundan en küçükleri Eylül, 22 Haziran Cuma günü öğle saatlerinde arkadaşları ile birlikte oyun oynamak için evlerinden çıkmış bir daha haber alınamamıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x