Ankara’da ’’Kaz’’ Operasyonu: 14 Gözaltı

Ankara'da ''Kaz'' Operasyonu: 14 Gözaltı

Ankara Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği 9'u işyeri olmak üzere 24 hırsızlık olayını gerçekleştiren lakabı "Kaz" olan Emrah E. ve arkadaşlarına yönelik operasyon düzenledi.

25 Nisan 2018 - 12:13 - Güncelleme: 25 Nisan 2018 - 12:13

Ankara Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği 9'u işyeri olmak üzere 24 hırsızlık olayını gerçekleştiren lakabı "Kaz" olan Emrah E. ve arkadaşlarına yönelik operasyon düzenledi.

 

Edinilen bilgilere göre, şubat ve nisan ayları arasında Ankara’da meydana gelen 24 ayrı hırsızlık olayı ile ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğince yapılan çalışmalar neticesinde olayları 18 şüphelinin gerçekleştirdiği, şüphelilerden 2’sinin tutuklu bulunduğu tespit edildi. 

 

Yapılan çalışmalar sonucu 9'u işyeri olmak üzere 24 hırsızlık olayını gerçekleştiren şebekeye yönelik operasyonda 14 şüpheli gözaltına alınırken, şüphelilerden ikisinin cezaevinde olduğu tespit edildi. Polisin uzun zamandır peşinde olduğu şebekeye operasyon için 16 Nisan'da düğmeye basılırken, şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda çalıntı olduğu değerlendirilen 8 televizyon, 2 laptop, 3 tablet, 20 cep telefonu ve hat, 16 kol saati, çok sayıda takı malzemesi, 1 adet 9 mermi alan şarjör, 1 adet ses kayıt cihazı, 1 adet madalya, 1 adet kuru sıkı tabanca, 2 adet kolye ucu, 1 adet kırma av tüfeği ele geçirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kovboylar koronaya karşı
Kovboylar koronaya karşı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı