Ankara’da Polis Eşlerinden Anlamlı Kermes

Ankara'da Polis Eşlerinden Anlamlı Kermes

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Polis Eşleri Derneği tarafından düzenlenen ve 81 ilin yöresel ürünlerinden oluşan “Gıda ve Dayanıklı Tüketim Ürünleri" kermesine katıldı.

08 Mayıs 2017 - 10:25 - Güncelleme: 08 Mayıs 2017 - 10:25

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Polis Eşleri Derneği tarafından düzenlenen ve 81 ilin yöresel ürünlerinden oluşan “Gıda ve Dayanıklı Tüketim Ürünleri"  kermesine katıldı.

Altınpark ANFA Salonu’nda düzenlenen kermesin açılış kurdelesini, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun eşi Hamdiye Soylu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok’un eşi Gülhan Altınok ile birlikte kesen Nevin Gökçek, kermesi gezerek ürünleri inceledi.

Çok sayıda ziyaretçinin ilgi gösterdiği kermesten elde edilecek gelir, Emniyet Teşkilatı mensubu aileler ile şehit ve gazi polislerin üniversitede öğrenim gören çocuklarının eğitimleri için kullanılacak.

Program sonrası Nevin Gökçek, Emniyet Genel Müdürü’nün eşi Gülhan Altınok ve beraberindeki heyeti ANFA Tesislerinde ağırlayarak çeşitli hediyeler de takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x