Ankara Festivali’ne Ankara Evi Damgasını Vurdu

Ankara Festivali'ne Ankara Evi Damgasını Vurdu

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7’nci düzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali’nde, Gölbaşı Belediyesi standı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor.

02 Ağustos 2017 - 13:36 - Güncelleme: 02 Ağustos 2017 - 13:37

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7’nci düzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali’nde,  Gölbaşı Belediyesi standı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Atatürk Kültür Merkezi Belediyeler Caddesi’ne kurulan standa gelen misafirlere çeşitli ikramlar yapılırken, Gölbaşı Belediyesi projelerini anlatan katalog  ve broşürler dağıtılıyor.

 

ANKARA EVİ FESTİVALE DAMGASINI VURDU

Gölbaşı Belediyesi, 7. Uluslararası Büyük Ankara Festivali’nde,  Ankara Evi ile açtığı stantta konuklarını ağırlıyor.

Ziyaretçiler tarafından beğeniyle gezilen ve Gölbaşı hakkında detaylı bilgi verilen Ankara evi standında, yöresel el sanatlarından olan yumurta kabuğu oyma sanatı tanıtılıyor.

 

FATİH DURUAY BAŞKENTLİLERLE BİRARAYA GELİYOR

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediyesi standını ziyaret eden Başkentlilerle bir araya gelerek, hatıra fotoğrafı çektiriyor.

Duruay, Gölbaşı Belediyesi’nin projelerini festival alanında standa gelen ziyaretçilerle paylaştıklarını ifade ederek, “Ankara Büyükşehir Belediyemizce bu yıl 7’ncisi düzenlenen festivalde, hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projelerimizi vatandaşımıza tanıtma imkanımız oluyor. Herkesi standımıza bekliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Pandemi ruhsat talebini de azalttı
Pandemi ruhsat talebini de azalttı