Ankara İş Dünyası ile Fethi Yaşar İftar Sofrasında Bir Araya...

Ankara İş Dünyası ile Fethi Yaşar İftar Sofrasında Bir Araya Geldi

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, iş adamları sanayiciler ve sivil toplum kuruluşlarının başkanlarını iftar sofrasında bir araya getirdi. Gecede Yaşar’a ‘’Sivil Toplum Dostu Beratı’’ takdim edildi.

10 Haziran 2017 - 11:33 - Güncelleme: 10 Haziran 2017 - 11:33

Belediye VİP Salon’da düzenlenen iftarda; Fethi Yaşar’a eş başkanlığını Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş ve TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak’ın yaptığı Üniversite – İş Dünyası İşbirliği Platformu tarafından “Sivil Toplum Dostu Beratı” verildi.

İftara ASO Başkanı Nurettin Özdebir, TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, GGYD Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Allıoğlu, OSİAD Başkanı Ahmet Kurt, ORSİAD Başkanı Nedret Yener, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ahmet Meşe ve Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu, TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

 

YAŞAR SIKI BİR SİVİL TOPLUMCUDUR

Yaşar’la dostluklarının başladığı yıllar öncesine giderek anılarını anlatan TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, Yaşar’a beratını takdim ederek kısa bir konuşma yaptı. Sarıtoprak “Yaşar sıkı bir sivil toplumcudur. Başkan olunca elindeki tüm imkanları derneklere, vakıflara seferber etmiştir. İş dünyasına, bizlere kapılarını her zaman sonuna kadar açmış, tüm çalışmalarımızda bizlere destek olmuş, iş birliği yapmıştır. Bu berat en çok ona yakışıyor” diye konuştu.

 

 DEVLET HEPİMİZİN DEVLETİ

Misafirlerine teşekkür eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Beni bu berata layık görenlere minnettarım. Ben de sizlerden biriyim. İş hayatıma manifaturacılıkla başladım. Bildiğim ve emin olduğum şey de bu ülkenin refahı, aydınlık yarınları için en önemli nokta üretmektir. Üretenin desteklenmesi, ülkede istihdam yaratanlara arka çıkılması gerekiyor. Devlet hepimizin devleti. Tüm çabam bu ülkenin karanlık günleri tekrar yaşamaması içindir. Bu devlete hep birlikte kardeşlik, birlik, beraberlik duyguları ile sahip çıkmalıyız” dedi.

ASO Başkanı Nurettin Özdebir de “Yaşar yüceldikçe küçülen bir insan.  Yenimahalle’ye çok büyük katkıları oldu, ilçenin adeta çehresi değişti. Yetmedi benim görevimdi, değildi demedi kurumların da ihtiyaçlarına kol kanat gerdi” dedi.

GGYD Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Allıoğlu ise “Yaşar’ın çok fazla şapkası var. Hem siyasetçi, hem iş adamlığı, hem sivil toplumculuk, hem belediyecilik şapkası var. Bütün bunların hepsinde de başarılı olduğunu seçimlerde gördük” diye konuştu.

2017/06/6266981.jpg
2017/06/7549198.jpg
2017/06/8454428.jpg
2017/06/1798939.jpg
2017/06/597244.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çubuk Karagöl ziyaretçi akınına uğruyor
Çubuk Karagöl ziyaretçi akınına uğruyor
Ankara’nın 6 ilçesinde su kesintisi
Ankara’nın 6 ilçesinde su kesintisi