Ankara Kent Konseyi’nden Devlet Bahçeli’ye Ziyaret

Ankara Kent Konseyi’nden Devlet Bahçeli’ye Ziyaret

Ankara Kent Konseyi Başkanı Seyfi Saltoğlu ile üyelerden oluşan heyet, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

16 Kasım 2014 - 16:33

MHP Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette, Kent Konseyi’nin amaçları ilkeleri ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Saltoğlu, “260 dernek, 19 vakıf, 14 federasyon, 14 muhtarlık dernekleri, 8 oda, 7 kamu kuruluşu, 5 kulüp, 2 birlik, 4 sendika kooperatif ve 13 yönetim kurulu üyemizle birlikte Ankara’nın gelişmesi ve güzelleşmesi için çalışmalar yapıyoruz” dedi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Bu anlamlı ziyaretiniz bizim için büyük önem taşıyor. Ziyaretinizden dolayı çok memnun oldum. Kent Konseyi partiler üstü bir kurum. Parti rozetini bir kenara bırakıp Ankara için alınacak her türlü kararın arkasında olacağız” diye konuştu.
Bahçeli, Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde görevli MHP’li belediye başkanları ile meclis üyelerine Kent Konseyi tarafından önerilecek konularda destek olmaları konusunda uyarılarda bulunacaklarını belirterek, “Kentler ve Kent Konseyleri ile ilgili kararların parlamentoya gelmesi durumunda da 53 milletvekilimiz ile elimizden gelen yardımı yapacağız” dedi.
Seyfi Saltoğlu da Kent Konseyi’nin bir siyasi parti kuruluşu olmadığını, bu nedenle her görüşten her düşünceden insanın öneri ve düşüncelerini dinleyerek, faaliyete geçirmek için çalışmalar yaptıklarını söyledi.    Konsey Başkanı Saltoğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye “Kent Konseyi Şeref Üyesi Kimlik Kartı” ile “Anı Tabağı” hediye etti.        

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak