Ankara-Kırıkkale Hattına Yeni Otoyol Yapılıyor! Sivas ve Afyon...

Ankara-Kırıkkale Hattına Yeni Otoyol Yapılıyor! Sivas ve Afyon YHT'ler 2019'da Hizmete Girecek

AK Parti Mamak İlçe Kongresi, Başbakan Binali Yıldırım ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in katılımıyla yapıldı. Başbakan Yıldırım, AK Parti 6. Mamak İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada,  AK Parti hükümeti tarafından Başkent Ankara’ya yapılan yatırımları anlattı.

25 Eylül 2017 - 17:00 - Güncelleme: 25 Eylül 2017 - 17:00

Başbakan Binali Yıldırım, Ankara'ya sadece merkezi hükümet olarak 60 milyar lira yatırım yaptıklarını belirterek, "Ankara'da şu anda devam eden projelerimizin değeri de 25 milyar lira. Dahası da gelecek" dedi.

Başbakan Yıldırım, AK Parti 6. Mamak İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada,  AK Parti hükümeti tarafından Başkent Ankara’ya yapılan yatırımları anlattı.

Ankara'yı hızlı trenin başkenti yaptıklarını belirten Başbakan Yıldırım, Ankara-Sivas ve Ankara Afyon hızlı demiryolu hattının da 2019 yılında hizmete gireceğini söyledi.

Başbakan Binali Yıldırım, Ankara-Kırıkkale-Delice hattında da yeni bir otoyol yapıldığını kaydederek, "Bu millet için başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, bizler, bakanlarımız ve belediye başkanlarımız taş üstüne taş koymak için canla başla çalışıyoruz" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x