’’Ankara’nın Birinci Sorunu Sahipsizlik’’

''Ankara'nın Birinci Sorunu Sahipsizlik''

Başkentli genç girişimcilerin konuğu olan AK Parti Milletvekili Adayları Ceylan ve Aydın, Ankara’nın birinci sorununun sahipsizlik olduğunu söyledi. Adaylar, “Yeni dönemde sorunları tespit edip topyekûn üzerine gitmeliyiz” dedi.

01 Haziran 2018 - 11:03 - Güncelleme: 01 Haziran 2018 - 11:03

Başkentli genç girişimcilerin konuğu olan AK Parti Milletvekili Adayları Ceylan ve Aydın, Ankara’nın birinci sorununun sahipsizlik olduğunu söyledi. Adaylar, “Yeni dönemde sorunları tespit edip topyekûn üzerine gitmeliyiz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi öncesi siyasilerin GGYD’ye ziyaretleri sürüyor. Genç Girişim ve Yönetişim Derneği üyeleri bu kez de AK Parti Ankara Milletvekili Adayları Nevzat Ceylan ile Barış Aydın’ı ağırladı. Başkan M.Nezih Allıoğlu ile yönetim kurulu üyelerinin tam kadro hazır bulunduğu görüşmede TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, adaylardan Barış Aydın’dan övgüyle söz etti.  Başkan Sarıtoprak, Aydın’ın STK’larda olduğu gibi siyasette de çok başarılı olacağına inandığını söylerken, Başkan Allıoğlu da, aynı zamanda dernek üyeleri Aydın’a yürekten başarı dileklerini iletti, “Siyasetin yakınında ama her siyasi görüşe eşit mesafedeyiz” dedi.  AK Parti Milletvekili Adayı Barış Aydın da daha güçlü ve istikrarlı, bürokrasinin daha hızlı işlediği bir Türkiye için yola çıktıklarını ifade etti. Aydın şunları söyledi:

 

AYDIN: KLASİK VEKİL OLMAYACAĞIM

 “Ama elbette önceliğimiz Ankara ve Ankara’nın sorunları. Ankara odaklı sorunların çözümünü sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. GGYD, Ankara’nın en aktif derneği ve ülkeye yeni girişimciler kazandırmak için çalışıyor. Bizim daha çok genç girişimciye, daha fazla kadın girişimciye, icat çıkaracak insanlara ihtiyacımız var. O bakımdan sizlerin desteği, görüş ve önerisi, hatta eleştirisi bizim için önemli. Sorunun değil, çözümün parçası olmak istiyoruz. Ben milletvekili olduğumda kesinlikle sıradan bir vekil olmayacağım. Sayın Cumhurbaşkanı bana bir sorumluluk verdi; bunu hakkıyla yerine getireceğim. Ankara’mızın eksikleri var, belli noktalarda sahipsizliği var. Sağlıkta, savunmada, bilişimde daha fazla yatırıma, daha çok teknokente, esnafının sorunlarının giderilmesine ihtiyacı var. Kısacası işimiz çok. Biz bunları karşılamak üzere göreve talibiz…”

 

CEYLAN: ANKARA İÇİN DERTLENMELİYİZ

AK Parti Milletvekili Adayı Nevzat Ceylan da Ankara’nın birinci sorununun sahipsizliği olduğunu vurguladı. Görevleri nedeniyle Ankara’ya gelen insanların bir yabancı gibi davrandığını vurgulayan Ceylan, “Ankara’daki bürokratlar, siyasetçiler ‘kendi bölgeme ne yapabilirim’ derdinde. Dolayısıyla Ankara’nın derdi ortada kaldı. Bizim Ankara’yla ilgili derdi olan insanlara ihtiyacımız var. Şehrimizin sorunlarını tespit edip topyekün üzerine gitmek zorundayız. Bizler bunun için adayız ve sizlirle birlikte çözümün parçası olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gurbetçi ailenin otomobili TIR'a çarptı: 5 ölü
Gurbetçi ailenin otomobili TIR'a çarptı: 5 ölü
Çankaya’nın yeni parkları halkın hizmetinde
Çankaya’nın yeni parkları halkın hizmetinde