Ankara’ya Acı Haber! Etimesgut’a Özgür Can İnce’nin Şehit...
Reklam

Ankara'ya Acı Haber! Etimesgut'a Özgür Can İnce'nin Şehit Ateşi Düştü

Başkent Ankara'ya Jandarma Uzman Çavuş Özgür Can İnce'nin şehit ateşi düştü. İnce, Batman'ın Gercüş ilçesi kırsalında askeri aracın geçişi sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit oldu.

06 Ekim 2018 - 13:24 - Güncelleme: 06 Ekim 2018 - 13:24

Türkiye sabah saatlerinde aldığı kötü haberle güne başladı. Batman'ın Gercüş kırsalında askeri aracın geçişi sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 4 asker şehit oldu, 5 asker de yaralandı. Şehit askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Özgür Can İnce'nin Ankara'nın Beypazarı ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. 

Tüm Türkiye'yi yasa boğan feci olay, sabah saat 05.30 sıralarında Gercüş ile Hasankeyf ilçe sınırındaki Umutlu Köyü yol güzergahında meydana geldi. El yapımı patlayıcının infilakı sırasında bir metreyi bulan bir çukur oluştu. Yaralı askerler, Batman Bölge Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı. 

 

BEYPAZARI NÜFUSUNA KAYITLI

Şehitlerin isim ve memleketleri açıklandı. Şehit ateşi Başkent Ankara'ya da düştü. Şehit Jandarma Uzman Çavuş Özgür Can İnce'nin Beypazarı nüfusuna kayıtlı olduğu ve Etimesgut ilçesi Elvanket semtinde yaşadığı öğrenildi. 

Kahraman Şehit Jandarma Uzman Çavuş İnce'nin cenazesi yarın (5 Ekim 2018) Cuma Namazsı sonra Ahmet Hamdi Akseki Camii'nden kaldırılacak ve cenaze namazının ardından Elvan Şehitliği'ne defnedilecek.

YORUMLAR

  • 2 Yorum