ANASAYFA Ankara 1 Temmuz Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler

1 Temmuz Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler

Kurban Bayramı tatilinde nöbet sistemi ile çalışacak eczanelerin adresleri merak ediliyor. Kurban Bayramı'nın dördüncü gününde eczanelere gidecek olanlar nöbetçi eczaneler listesini sorgulamaya başladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
1 Temmuz Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler

1 Temmuz Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler - Ankara'da yaşayan vatandaşlar Kurban Bayramı tatilinde hizmet veren eczaneleri sorguluyor. 1 Temmuz Cumartesi günü itibariyle resmi tatilde olan eczaneler, nöbet sistemi ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

1 Temmuz Cumartesi 2023 tarihi ile Ankara'nın ilçelerinde vatandaşlar nöbetçi eczanelerin listesini araştırmaya başladı. Bayramın son gününde eczaneye gitmesi gereken Ankaralılar için hizmet verecek nöbetçi eczanelerin adreslerini Ankara Eczacılar Odası açıkladı.

1 TEMMUZ ANKARA'DA NÖBETÇİ ECZANELER

Eczanede mesai saati başlangıcına kadar nöbetçi eczaneler hizmet verirken 1 Temmuz Cumartesi günü bayram nedeniyle nöbetçi eczaneler hizmet verecek. Ankaralılar da nöbetçi eczane listesi aramaya koyulurken Ankara Eczacı Odası tarafından açıklanan takvime göre nöbetçi eczaneler listesi şöyle paylaşıldı;

screenshot-35.jpg

screenshot-36.jpg

screenshot-37.jpg

screenshot-38.jpg

screenshot-39.jpg

screenshot-40.jpgNöbetçi eczanelerin listeleri Ankara Eczacılar Odası tarafından açıklanmaya devam ediyor. Daha fazla Ankara haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Sincan'da Ankara Büyükşehir Belediyesinden yeni kreş ve çocuk etkinlik merkezi!

Sincan'da Ankara Büyükşehir Belediyesinden yeni kreş ve çocuk etkinlik merkezi!