ANASAYFA Ankara 1 Temmuz'da da Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?

1 Temmuz'da da Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?

Kurban Bayramı'nda toplu taşıma araçları ücretsiz olarak hizmet verirken uygulamanın 1 Temmuz tarihinde devam edip etmediği Ankaralı vatandaşlar tarafından araştırılıyor.
1 Temmuz'da da Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?

1 Temmuz Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi? - 28 Haziran'da başlayıp bugün sona erecek olan Kurban Bayramı'nda en merak edilen konulardan bir tanesi ise toplu ulaşım araçlarının ücretsiz olup olmadığı...

Kurban ibadetini yerine getiren milyonlarca vatandaş bugün de sevdikleri ile bayramlaşacak. Böylelikle bayramda ücretsiz olarak hizmet verecek olan toplu taşıma araçları yeniden gündeme geldi.

Ankaralılar bayramın dördüncü ve son gününe denk gelen 1 Temmuz 2023 Cuma günü araştırmalara başladı. Bu kapsamda '' 1 Temmuz Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?'' sorusuna yanıt aranmaya başladı. EGO Genel Müdürlüğü toplu taşıma araçları hakkında yaptığı açıklama ile son noktayı koydu.

1 TEMMUZ ANKARA'DA TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI ÜCRETSİZ Mİ?

Ankara Büyükşehir Belediyesi(ABB) bünyesinde hizmet veren EGO Genel Müdürlüğü, alınan karar gereğince Ankara'da Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 28 Haziran 2023 Çarşamba günü sabah saat 06.00’dan, son günü olan 1 Temmuz 2023 Cumartesi günü akşam saat 24.00’e kadar, toplu taşımanın ücretsiz hizmet vereceğini kaydetti.

Böylelikle olan 1 Temmuz 2023 Cumartesi günü akşam saat 24.00’e kadar EGO otobüs, Metro, ANKARAY ve Teleferik hizmetleri ücretsiz olacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
1 Temmuz Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler

1 Temmuz Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler