ANASAYFA Ankara 2 Temmuz Pazar Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?

2 Temmuz Pazar Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?

İslam alemi tarafından idrak edilen Kurban Bayramı kapsamında toplu taşıma araçları ücretsiz olarak hizmet verdi. Uygulamanın 2 Temmuz tarihinde devam edip etmediği de sorgulanmaya başladı.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
2 Temmuz Pazar Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?

2 Temmuz Pazar Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi? - 28 Haziran 2023 tarihi ile İslam alemi Kurban Bayramı'nı idrak etti. Bayram tatilinde ücretsiz olarak hizmet veren toplu taşıma araçları yeniden gündeme geldi.

Ankaralılar 2 Temmuz 2023 Pazar günü araştırmalara başladı. Bu kapsamda ''2 Temmuz Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?'' sorusuna yanıt aranmaya başladı. EGO Genel Müdürlüğü, toplu taşıma araçları hakkında yaptığı açıklama ile soru işaretlerini giderdi.

2 TEMMUZ ANKARA'DA TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI ÜCRETSİZ Mİ?

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Meclisince karar alındığını vurgulayan EGO, alınan karar gereğince Ankara'da Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 28 Haziran 2023 Çarşamba günü sabah saat 06.00’dan, son günü olan 1 Temmuz 2023 Cumartesi günü akşam saat 24.00’e kadar, EGO Genel Müdürlüğünce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanılabileceğini kaydetti.

ego.jpg

Bu çerçevede 2 Temmuz Pazar günü Ankara'da EGO otobüs, Metro, ANKARAY ve Teleferik hizmetleri ücretli olarak hizmet verecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *