ANASAYFA Ankara 3 Temmuz Pazartesi Ankara'da elektrik kesintisi olacak mı, elektrikler ne zaman gelecek?

3 Temmuz Pazartesi Ankara'da elektrik kesintisi olacak mı, elektrikler ne zaman gelecek?

Ankara'nın elektrik dağıtımından sorumlu Başkent EDAŞ tarafından Ankara'da yapılacak olan elektrik kesintilerine ilişkin program paylaşıldı. Haftanın ilk gününde yaşanacak elektrik kesintilerinin uygulanacağı saatler de belli oldu.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
3 Temmuz Pazartesi Ankara'da elektrik kesintisi olacak mı, elektrikler ne zaman gelecek?

3 Temmuz Pazartesi Ankara'da elektrik kesintisi olacak mı, elektrikler ne zaman gelecek? - Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. (Başkent EDAŞ) Ankara'nın elektrik dağıtımını sağlamaya devam ediyor. Başkent EDAŞ, planlı ve anlık elektrik kesintilerine ilişkin bilgileri paylaşmayı sürdürüyor. EDAŞ, kesinti yapılacak ilçe ve mahalle bilgilerini Ankaralılara detaylı olarak duyurdu.

HAFTANIN İLK KESİNTİ PROGRAMI AÇIKLANDI

Ankara'ya elektrik dağıtımı sağlayan EDAŞ, yapılacak planlı - anlık elektrik kesinti programı bilgilerini paylaştı. 3 Temmuz Pazartesi günü Ankara'nın ilçelerinde yaşanacak elektrik kesinti programı sorgulanma ekranı açıldı. Ankaralıların elektrik kesintileri nedeniyle mağdur olmasını engellemek adına kesinti bilgilerine ait ayrıntıları paylaşan OEDAŞ, hafta başında yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin bilgileri resmi internet sitesi üzerinden duyurdu.

3 TEMMUZ PAZARTESİ ANKARA'DA ELEKTRİK KESİNTİLERİ

Ankara'daki elektrik kesintileri Başkent EDAŞ'ın resmi internet sitesi üzerinden paylaşılmaya devam ediyor. EDAŞ'ın elektrik kesintisi sorgulama ekranı üzerinden il, ilçe, mahalle, cadde bilgilerinizi yazarak bilgi alabilirsiniz.

screenshot-7.jpg

BAŞKENT EDAŞ ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Hizmet kanallarını sürekli olarak iyileştirmek üzere çalışmalarına devam eden Başkent EDAŞ ile iletişime geçmek için Başkent Canlı Destek aracını kullanabilir, telefon ile 186 numaralı çağrı merkezini arayabilir, WhatsApp Destek hattını kullanabilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *