ANASAYFA Ankara 30 Haziran Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?

30 Haziran Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?

Kurban Bayramı'nda toplu taşıma araçları ücretsiz olarak hizmet verirken uygulamanın 30 Haziran tarihinde devam edip etmediği araştırılmaya başlandı.
30 Haziran Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?

30 Haziran Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi? - 28 Haziran'da başlayıp 1 Temmuz'a kadar sürecek olan Kurban Bayramı'nda en merak edilen konulardan bir tanesi ise toplu ulaşım araçlarının ücretsiz olup olmadığı...

Kurban ibadetini yerine getiren milyonlarca vatandaş bugün de sevdikleri ile bayramlaşacak. Bayram tatilinin 1 Temmuz 2023 tarihine kadar devam etmesi üzerinde bayramda ücretsiz olarak hizmet verecek olan toplu taşıma araçları yeniden gündeme geldi.

Ankaralılar bayramın üçüncü gününe denk gelen 30 Haziran 2023 Cuma günü araştırmalara başladı. Bu kapsamda ''30 Haziran Ankara'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi?'' sorusuna yanıt aranmaya başladı. EGO Genel Müdürlüğü toplu taşıma araçları hakkında yaptığı açıklama ile soru işaretlerini giderdi.

30 HAZİRAN ANKARA'DA TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI ÜCRETSİZ Mİ?

Ankara Büyükşehir Belediyesi(ABB) bünyesinde hizmet veren EGO Genel Müdürlüğü, alınan karar gereğince Ankara'da Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 28 Haziran 2023 Çarşamba günü sabah saat 06.00’dan, son günü olan 1 Temmuz 2023 Cumartesi günü akşam saat 24.00’e kadar, toplu taşımanın ücretsiz hizmet vereceğini kaydetti.

ankaraa-toplu-tasima.jpgBöylelikle 30 Haziran 2023 Cuma günü Ankara'da EGO otobüs, Metro, ANKARAY ve Teleferik hizmetleri Kurban Bayramı süresince yani 28 - 29 - 30 Haziran ve 1 Temmuz 2023 tarihlerinde ücretsiz olacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Meteoroloji Genel Müdürlüğü açıkladı! Birçok ilde şiddetli yağışlar etkili olacak!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü açıkladı! Birçok ilde şiddetli yağışlar etkili olacak!