ANASAYFA Ankara ABB Başkanı Mansur Yavaş Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili dikkat çeken paylaşımı beğendi!

ABB Başkanı Mansur Yavaş Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili dikkat çeken paylaşımı beğendi!

Twitter hesabı üzerinden Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili yapılan paylaşıma beğeni gönderen Mansur Yavaş'ın gönderdiği o beğeni merak uyandırdı.
ABB Başkanı Mansur Yavaş Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili dikkat çeken paylaşımı beğendi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı (ABB) Mansur Yavaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili yapılan dikkat çekici bir paylaşımı beğendi. Twitter hesabı üzerinden Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili yapılan paylaşıma beğeni gönderen Mansur Yavaş'ın gönderdiği o beğeni merak uyandırdı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerini rakibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan karşısında bir kez daha kaybederken Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa etmesi gerektiğini dile getiren bir grup seçmenin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'da ''değişim'' çağrısında bulunmuştu.

KEMAL KILIÇDAROĞLU GÜNDEMDE!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun çıkışının ardından ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın Twitter üzerinden yapmış olduğu beğeni oldukça dikkat çekti. Twitter Kemal Kılıçdaroğlu’nun negatif duygu uyandıran 2 siyasetçiden biri olduğu düşüncesi yer alıyordu.

Twitter'da Prof. Dr. Evren Balta tarafından paylaşılan gönderide siyasi parti liderlerine yönelik negatif duygu verilerine yer verilirken Mansur Yavaş'ın beğenmiş olduğu twit şu şekilde;

“Aşağıdaki negatif/pozitif oy verisi Aralık 2022 tarihli. Erdoğan ve KK ülkede negatif duygunun en güçlü olduğu iki siyasetçi. Ama KKya kesinlikle oy vermezdim + vermezdim diyenler %66, RTE için aynı durum %57. İki aday karşı karşıya kalınca daha çok sevilen değil daha az olumsuz duygu beslenen kazandı. İki adaylı seçimlerin doğası bu. Aday önemli, bu kadar basit, bu kadar açık…"

ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın beğendiği paylaşım kısa sürede gündem olurken birçok kişi Mansur Yavaş'ın da değişim noktasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile aynı düşünceyi taşıdığı düşüncesini uyandırdı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da tatile giden aile yolda kaza geçirdi!

Ankara'da tatile giden aile yolda kaza geçirdi!