ANASAYFA Ankara ABB yağışlar nedeniyle köylerdeki internet kesintilerine müdahale edecek

ABB yağışlar nedeniyle köylerdeki internet kesintilerine müdahale edecek

ABB, resmi internet sitesi üzerinden vatandaşları bilgilendirmeyi sürdürüyor. Sağanak yağışların etkili olduğu Ankara'nın köylerindeki internet kesintilerine ilişkin açıklama yapan ABB, durumun ihbar edilmesini istedi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
ABB yağışlar nedeniyle köylerdeki internet kesintilerine müdahale edecek

ABB yağışlar nedeniyle köylerdeki internet kesintilerine müdahale edecek - Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşları bilgilendirmeyi sürdürüyor. Ankara'da bir süredir etkili olan sağanak yağışlar pek çok olumsuzluğu da beraberinde getirdi.

Başkent Ankara'nın pek çok noktasında yerel olarak etkisini sürdüren sağanak yağışlar köylerde de çeşitli olumsuzluklara neden oldu. Köylerde yaşanan bazı sorunlar üzerinde ABB, resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayımladı.

ABB'DEN KÖYLERE ÖZEL ÇAĞRI

ABB resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı duyuruda ''Köylerde yaşanan internet kesintisine müdahale ediyoruz.'' ifadelerine yer verdi. Bununla birlikte bir de köylülerin durumu haberdar edebilmeleri için bir ihbar numarası paylaşan ABB, ''Yağmur sebebi ile köylerimizde bağlı olan kablosuz internet hizmetimizde oluşabilecek tüm aksaklıkları Başkent 153'e bildirmeniz durumunda derhal müdahale edilecektir.'' ifadelerini kullandı.

abb.jpg

Ankara'nın köylerindeki internet kesintileri ile ilgileneceklerini açıklayan ABB, Başkent 153 numaralı telefon numarası üzerinden vatandaşların sorunlarına kısa sürede çözüm getirileceği bildirildi. Yağışlar sebebiyle yaşanan kesintilere müdahale edilebileceğinin de altı çizildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Altın fiyatlarında son durum! Gram altın ve çeyrek altın fiyatı artıyor!

Altın fiyatlarında son durum! Gram altın ve çeyrek altın fiyatı artıyor!