ANASAYFA Ankara ABB'nin YKS Semineri Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi'nde gerçekleşecek

ABB'nin YKS Semineri Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi'nde gerçekleşecek

ABB, eğitimle ilgili çeşitli destek çalışmalarına devam ediyor. Yaklaşan YKS sınavına dair bir seminer programı hazırlayan ABB, 12 Haziran tarihi ile Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi'nde öğrencilerle bir araya gelecek.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
ABB'nin YKS Semineri Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi'nde gerçekleşecek

ABB'nin YKS Semineri Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi'nde gerçekleşecek - Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) kentteki öğrencilerin eğitimleri katkı sağlamak amacıyla çeşitli projelere imza atıyor. Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlanan öğrenciler için de bir seminer programına yer veren ABB, 12 Haziran tarihi ile yeni bir duyuruya yer verdi.

ABB'DEN YKS SEMİNER PROGRAMI

ABB'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada ''Eğitimde fırsat eşitliği hedefiyle yola çıktığımız bu süreçte özellikle deprem bölgesinden gelen öğrencilerimizin eğitim haklarının kısıtlanmaması adına her birinin hayallerini gerçekleştirmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Aile Yaşam Merkezleri Şube Müdürlüğü Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi olarak 2022-2023 YKS hazırlık sürecinde bünyemizdeki kurslarla öğrencilerimize destek olduk.'' ifadelerine yer verildi.

screenshot-4.jpg

Sınavın yaklaştığı süreçte 12 Haziran 2023 saat 14.00’da Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi'nde bir seminer düzenleyecek olan ABB, sınava son bir hafta kala öğrencilerin yapması gerekenler, sınav anını yönetebilme becerisini geliştirmek adına dikkat edilmesi gereken hususlar, olumlu duygu oluşturma ve başarma psikolojisini güdüleme çalışmaları yapmak için harekete geçtiklerini belirtti. Bu çerçevede ''Tüm öğrencilerimizin ve velilerimizin katılımını bekliyoruz.'' diyen ABB, saat 14.00'da programın başlayacağını açıkladı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Nisan ayı işsizlik rakamları açıklandı!

Nisan ayı işsizlik rakamları açıklandı!