ANASAYFA Ankara Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi yol haritası!

Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi yol haritası!

Ankara'da ANKAmall Alışveriş Merkezi 330'dan fazla mağazayı içinde barındırıyor. Peki ama Ankamall'e gitmek için hangi güzergah tercih edilmelidir?
Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi yol haritası!

330'dan fazla mağazayı içinde barındıran Ankamall, Alışveriş Merkezleri arasında en çok tercih edilen mekanların başında bulunuyor. Bunun ile birlikte ziyaretçilerin günlük ihtiyaçlarını karşılama ile birlikte eğlence ve güzel vakit geçirme imkanı da sunuyor.

Ankamall Ankara'nın Yenişehir sentine konumlanmış en geniş kapsamlı alışveriş merkezlerinden biridir. Buraya gerek Kızılay istikametinden gerek ise Sincan istikametinden metro hattını kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kızılay metro istasyonu bu alanda en çok tercih edilen metro durakları arasında yer alıyor. Ankamal'e en yakın metro durağı Akköprü Metro İstasyonudur.

Ankamall'e metro aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde Batıkent Kızılay metrosuna bindikten sonra Akköprü durağında inerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankamall AVM'ye Çankaya tarafından ulaşım sağlayacaksanız Dikmen Caddesi'nden geçen 145 ya da 154 numaralı hat otobüslerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ankamall Alışveriş Merkezi Mamak civarından ulaşım yapmak isteyenler ise 355, 357, 374 ve 386 numaralı otobüslere binerek kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankamall'e Gölbaşı'ndan ulaşım yapmak isteyenler ise 104 numaralı otobüslere binmelidir.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Akyurt'ta camiler Kurban Bayramı'na hazırlanıyor!

Akyurt'ta camiler Kurban Bayramı'na hazırlanıyor!