ANASAYFA Ankara Ankara Atlantis'e nasıl gidilir? Atlantis'te ne gibi aktiviteler bulunuyor?

Ankara Atlantis'e nasıl gidilir? Atlantis'te ne gibi aktiviteler bulunuyor?

Ankara'nın en gözde mekanları arasında yer alan Atlantis yoğun ilgi odağı oldu. Peki ama Ankara'da bulunan Atlantis'e nasıl gidilir?
Ankara Atlantis'e nasıl gidilir? Atlantis'te ne gibi aktiviteler bulunuyor?

Atlantis Ankara'nın en çok tercih edilen mekanları arasında bulunuyor.
Ankara'nın Yenimahalle ilçesine bağlı olan Atlantis özellikle gençlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında bulunuyor.

Bunun ile birlikte birçok kişi Ankara Atlantis'te nelerin yapılacağını merak ederken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Atlantis City Konut Projesi ve Fiyatları

Yeşillik alanlar ile çevrili olan Atlantis daha çok piknik alanı olarak da tercih edilirken birçok kişi ise yürüyüş alanı olarak tercih ediyor.

Atlantis'te bulunan AVM'de birçok sosyal aktivite yer alırken civarda bulunan kafeler ise gençlerin yoğun ilgi odağı oluyor. Sinema başta olmak üzere eğlence mekanlarını da içinde bulunduran Atlantis gençlerin vazgeçilmez tuttuğu alanlar arasında bulunuyor.

Atlantis AVM – Gürtaş İnşaat

Alışveriş ve eğlence merkezi sinemanın da içinde bulunduğu çok katlı kapalı bir alışveriş merkezidir. Ayrıca sade restoranlarının yanı sıra içinde barındırdığı sosyal aktiviteler ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Kardelen Mahallesi Başkent Bulvarı No 224 Yenimahalle Ankara açık adresi olarak da biliniyor. Ankara'nın Yenimahalle ilçesine bağlı olan Atlantis en çok tercih edilen alışveriş ve eğlence merkezleri arasında bulunuyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Otomobil fiyatlarında rekor sıçrama! Uzmanlar araç alacak olan vatandaşları uyardı

Otomobil fiyatlarında rekor sıçrama! Uzmanlar araç alacak olan vatandaşları uyardı