ANASAYFA Ankara Ankara Büyükşehir Belediyesi bayram tatilinde etkinlik düzenleyecek mi?

Ankara Büyükşehir Belediyesi bayram tatilinde etkinlik düzenleyecek mi?

ABB, geçtiğimiz yıl pek çok ücretsiz etkinliğe imza atmıştı. Yaz konserleri serisi ile Ankaralıların gönlünü fetheden ABB'nin 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde Ankara'da herhangi bir etkinlik, konser düzenleyip düzenlemeyeceği merak edildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara Büyükşehir Belediyesi bayram tatilinde etkinlik düzenleyecek mi?

Ankara Büyükşehir Belediyesi bayram tatilinde etkinlik düzenleyecek mi? - Ülkemizde Kurban Bayramı'nın yanı sıra 9 günlük tatil olması da pek çok vatandaşı heyecanlandırdı. Kurban Bayramı tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler de belediyeler tarafından herhangi bir etkinlik düzenlenip düzenlenmeyeceğini sorguluyor.

Geçtiğimiz yıl ve bu sene içinde de pek çok etkinliği Ankaralılara sınan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin (ABB) 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde ücretsiz etkinliklerine ilişkin ''ABB Kurban Bayramı tatilinde konser, etkinlik, şenlik düzenleyecek mi?'' sorularına yanıt aranıyor. 9 günlük Kurban Bayramı tatili için kültür - sanat etkinliklerinin düzenlenip düzenlenmeyeceğini ekledik.

bayram-tatilinde-abb-ankarada-etkinlik-duzenleyecek-mi.jpg

ABB KURBAN BAYRAMI TATİLİNDE ETKİNLİK DÜZENLEYECEK Mİ?

9 günlük Kurban Bayramı tatilinde kimileri tatil beldelerinde denizin ve güneşin keyfini çıkarırken, birçok kişi de deneyimleyebilecekleri kültür ve sanat etkinlikleri, eğlenceli konserleri araştırıyor. Tatil süresinde ABB'nin herhangi bir etkinlik açıklaması ise bulunmuyor. 2023 yılı Kurban Bayramı'nın denk geldiği 28 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde ABB'nin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden herhangi bir açıklamaya yer verilmedi.

screenshot-7.jpg

Bu yıl ABB'nin bayram tatilinde konser, şenlik ya da kültür - sanat etkinliklerinin olmayacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Meteoroloji sıcak havalara karşı uyarı yaptı!

Meteoroloji sıcak havalara karşı uyarı yaptı!