ANASAYFA Ankara Ankara Büyükşehir Belediyesi duyurdu! Park ve rekreasyon alanları ziyaretçilerini bekliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi duyurdu! Park ve rekreasyon alanları ziyaretçilerini bekliyor

ABB, Kurban Bayramı tatiline yönelik park, bahçe ve rekreasyon alanlarında çeşitli çalışmalar yapmıştı. Bayram tatili süresince ziyaretçilerin beklendiği kaydedilirken ABB'den bir duyuru geldi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara Büyükşehir Belediyesi duyurdu! Park ve rekreasyon alanları ziyaretçilerini bekliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi duyurdu! Park ve rekreasyon alanları ziyaretçilerini bekliyor - Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), resmi internet sitesi üzerinden Ankaralıları bilgilendirmeye devam ediyor. Kentle ilgili pek çok gelişmeyi aktaran ABB, Kurban Bayramı'na yönelik yapılan hazırlıkların tamamlandığını, park ve rekreasyon alanlarının bayram tatilinde de başkentlileri beklediğini kaydetti.

screenshot-55.jpg

Kurban Bayramı’nda Başkentlilerin uğrak noktası olmaya devam eden kent genelindeki parkları ve rekreasyon alanları, 7’den 70’e vatandaşları ağırlıyor. Kurban Bayramı tatilinde de ABB’ye ait rekreasyon alanlarında ailece vakit geçirmeyi tercih eden vatandaşlar, dinlenerek ve eğlenerek tatilin tadını çıkarıyor.

ANKARALILAR TATİLİN TADINI ÇIKARIYOR

ABB'ye ait park, bahçe ve rekreasyon alanlarını ziyaret ederek sakinliğin tadını çıkarak vatandaşlar, bisiklete biniyor, yürüyüş yapıyor ve mangal yakarak piknik yapma imkanı buluyor.

screenshot-56.jpg

ABB'nin resmi internet sitesinde yer verilen açıklamada ''Yeşilin her tonunun hakim olduğu 30 Ağustos Zafer Parkı, Altınpark, Mogan Parkı ve Çubuk-1 Rekreasyon Alanlarına akın eden Başkentliler, bayram tatilinde de doğa ile iç içe olmaktan duydukları mutluluğu paylaştı.'' ifadeleri yer aldı.

screenshot-57.jpg

Bu kapsamda 30 Ağustos Zafer Parkı, Altınpark, Mogan Parkı ve Çubuk-1 Rekreasyon Alanları da ziyaretçilerini bekliyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Keçiören Belediyesi Gönül Köşkü Huzurevi sakinleri bayramlaştı

Keçiören Belediyesi Gönül Köşkü Huzurevi sakinleri bayramlaştı