ANASAYFA Ankara Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Beypazarı'nda KPSS ve YKS hazırlık öğrencileri için seminer

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Beypazarı'nda KPSS ve YKS hazırlık öğrencileri için seminer

ABB, geçtiğimiz günlerde yayımladığı bültenle Beypazarı ilçesinde motivasyon semineri düzenleneceğini açıklayarak program takvimine yer vermişti. Öğrenci dostu uygulamalara imza atan ABB, söz konusu programı gerçekleştirdi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Beypazarı'nda KPSS ve YKS hazırlık öğrencileri için seminer

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Beypazarı'nda KPSS ve YKS hazırlık öğrencileri için seminer - Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) resmi internet sitesi üzerinden kentle ilgili pek çok bilgiye yer veriyor. ABB resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yeni duyurular yayımlanmaya devam ederken ''Motivasyon Semineri' adıyla yeni bir programa başlandığı bilgisine yer verilmişti.

screenshot-32-001.jpg

ANKARA'DA ÖĞRENCİ DOSTU PROJELER SÜRÜYOR

ABB, Beypazarı ilçesinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) hazırlık öğrencilerine yönelik sınav stresini yönetme üzerine ''Motivasyon Semineri'' düzenleyeceklerini bildirmişti. ABB, YKS ve KPSS adayları için gerçekleştirilecek motivasyon seminerinin 23 Haziran 2023 tarihinde saat 12.00'da Beypazarı Aile Yaşam Merkezi'nde yapılacağını açıklarken söz konusu program gerçekleşti.

screenshot-33-001.jpg

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Benim Hocam Yayıncılık iş birliğinde Beypazarı ilçesinde KPSS ve YKS’ye hazırlanan öğrencilerin sınav stresini azaltmak için motivasyon semineri düzenlendi.

PROGRAMA YOĞUN İLGİ GÖSTERİLDİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi, öğrenci dostu uygulamalarına hız kesmeden devam ederken gerçekleşen programa yoğun katılım sağlandı. Ramazan Yetgin koordinatörlüğünde gerçekleşen motivasyon seminerine Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Serkan Yorgancılar, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı Aile Yaşam Merkezleri Şube Müdürü Şinasi Örün, Benim Hocam Yayıncılık eğitmenleri ve öğrenciler katıldı.

screenshot-34-001.jpg

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Serkan Yorgancılar, “Ankara’da yaklaşık 5 bin öğrenciye bir ay boyunca Atatürk Kapalı Spor Salonunda eğitim verdik. Eğitimde emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum sınavlara hazırlanan adaylarımıza da başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Öğrencilerin sınav stresini azaltmak için düzenlenen motivasyon seminerine katılan Tarih öğretmeni ve Benim Hocam Projesi kurucusu Ramazan Yetgin, “Bugün YKS ve KPSS’ye hazırlanan adaylara motivasyon semineri düzenlenmek için Beypazarı’na geldik. YKS bitti gibi gözükse de geriden gelenler var; 11 ve 12. sınıflara destek amaçlı 2023 ve 2024 KPSS’ye girecek adayları da bilgilendirmeye geldik. Motive olmak her şeydir. İnşallah biz de bu çocukları motive edip sınavlara hazırlayacağız. Ankara Büyükşehir Belediyesine de teşekkür ediyorum.” dedi.

-001.jpg

Beypazarı'nda gerçekleşen programdan hayli memnun olan öğrenciler de bu tarz programların devamlılığını istediklerini belirtti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Steam 2023 yaz indirimleri başladı mı?

Steam 2023 yaz indirimleri başladı mı?