ANASAYFA Ankara Ankara Eryaman'da nereler gezilmedi? Bayramın ilk günü nereler açık?

Ankara Eryaman'da nereler gezilmedi? Bayramın ilk günü nereler açık?

Ankara kültürel bir şehir olarak bilinirken aynı zamanda gezilecek birçok noktası da bulunmaktadır. Peki ama Ankara'nın Eryaman bölgesinde nereler gezilmeli?
Ankara Eryaman'da nereler gezilmedi? Bayramın ilk günü nereler açık?

Kültürel güzellikleri ile ön plana çıkan Ankara'da gezilecek birçok nokta bulunmaktadır. Gerek Ankaralı vatandaşlar gerek ise Ankara'ya yerli ve yabancı turist olarak ziyarette bulunan birçok vatandaş Eryaman'da nerelerin gezileceğini ve bayramın ilk günü nerelerin açık olduğunu merak ederken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Göksu Parkı

ERYAMAN'DA GEZİLECEK ALAN

Bunun ile birlikte Ankara'nın Eryaman bölgesinde en çok tercih edilen gezilecek alanlar arasında Göksu Parkı yer alıyor.

Özellikle Göksu Parkında piknik alanlarının var olması vatandaşı mesh ederken ayrıca Ankara'da yaşayan vatandaşlar piknik yapmak ve spor yapmak için genellikle Göksu Parkı'nı tercih ettiklerini ifade ediyor.

Bunun ile birlikte birçok aktiviteyi de bünyesinde barındıran Göksu Parkı'nda piknik ve spor yapmak dışında eğlenceli vakitte geçirebilirsiniz.

Göksu Parkı

GÖKSU PARKI'NA YOĞUN İLGİ

Ankara'da yaşayan vatandaşlar dışında Ankara'ya gezmek amacı ile gelen vatandaşlar da sandal gezisini tercih ettiklerini ifade ediyor. Bunun ile birlikte bayramın ilk günü de Eryaman'da bulunan Göksu Parkı'na ilgi yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Migros marketler giyim ve aksesuar ürünlerinde indirim başlattı! 40 TL'den satış yapılacak

Migros marketler giyim ve aksesuar ürünlerinde indirim başlattı! 40 TL'den satış yapılacak