ANASAYFA Ankara Ankara ile Düzce arası kaç saat? Özel araçla iki şehir arası kaç kilometre?

Ankara ile Düzce arası kaç saat? Özel araçla iki şehir arası kaç kilometre?

Şehirler arası yolculuklarda en çok merak edilen konu iki şehir arasında kaç kilometre olduğudur. Peki ama Ankara ile Düzce arası kaç saat?
Ankara ile Düzce arası kaç saat? Özel araçla iki şehir arası kaç kilometre?

Yaz ayının gelmesi ile birlikte yolculuk yapmak isteyen kişiler şehirler arasının kaç kilometre olduğunu da araştırmaya koyuldu. Bunun ile birlikte özellikle tatil bölgesi olan Düzce'ye gitmek isteyen Ankaralı vatandaşlar İki şehir arasındaki saat farkını da öğrenmek istiyor.

ANKARA - DÜZCE ULAŞIM


Düzce ile Ankara arası Anadolu Otoyolu üzerinden 236 kilometredir. Bunun ile birlikte bu mesafe Ankara Bolu yolu ve Anadolu Otoyolu üzerinden ise 248 kilometreye kadar çıkar.

Özel Aracınız ile E80 ve Anadolu otoyolu üzerinden gidecekseniz bu mesafe 315 kilometre olarak değişiklik gösterir. Bunun ile birlikte Düzce ile Ankara arası mesafe karayolu ve hava yolu ulaşımı olarak da değişiklik göstermektedir.

Düzce ile Ankara arası ortalama hızı 90 kilometre saat olan bir araç ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürerken otobüs ile 3 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce ile Ankara arası hava yolu ile yapılan yolculukta ise bu süre yaklaşık olarak 45 dakikanızı alır. Uçak ile ulaşım ise Ankara'dan Düzce'ye yaklaşık olarak 45 dakika sürer.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da çocukların bayram neşesi sokaklara yansıdı

Ankara'da çocukların bayram neşesi sokaklara yansıdı