ANASAYFA Ankara Ankara karayolları yapım, bakım ve onarım çalışmaları ne durumda?

Ankara karayolları yapım, bakım ve onarım çalışmaları ne durumda?

KGM tarafından 81 il genelinde devam eden yol bakım, onarım ve yapım çalışmalarının yapıldığı yerler paylaşılmaya devam ediyor. KGM'nin yayımladığı bültenler doğrultusunda Ankara karayollarındaki son durum merak edildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara karayolları yapım, bakım ve onarım çalışmaları ne durumda?

Ankara karayolları yapım, bakım ve onarım çalışmaları ne durumda? - Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) yol durumu bülteni ile yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen bölgeler belli oldu. Yapım, onarım ve bakım çalışmalarının sürdürüldüğü bölgelerde KGM, yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerektiğini aktardı.

ankara.jpg

Bu çerçevede ''Ankara karayollarında durum nedir, yapım, bakım ve onarım çalışmaları ne durumda?'' KGM yol durumu bültenini vatandaşlarla paylaşırken Başkent Ankara'da yapılan çalışmalar da belli oldu. Bu kapsamda Ankara karayollarındaki yapım, bakım ve onarım çalışmaları sıralandı.

ANKARA KARAYOLLARINDA SON DURUM NEDİR?

Karayollarında yapım ve bakım çalışmaları devam ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, bazı yol kesimlerinde çalışmalar devam ediyor. Dolayısıyla sürücülerin dikkatli olması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre;

  • Kuzey Marmara Otoyolu'nun Ankara- İstanbul istikameti 221-222. kilometrelerinde bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilecek. Çalışmalar sırasında bant aktarımı yapılarak, ulaşıma karşı istikametten iki yönlü izin verilecek.

screenshot-1.jpg12 Haziran Pazartesi 2023 tarihi ile paylaşılan KGM yol durum bülteninde Kuzey Marmara Otoyolu'nun Ankara- İstanbul istikametinde bakım ve onarım çalışmaları yapılacağı kaydedildi. Bu doğrultuda sürücülerin trafik işaretlerine dikkat etmesinde fayda bulunuyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara dahil 8 ilde FETÖ operasyonu: Gözaltılar var!

Ankara dahil 8 ilde FETÖ operasyonu: Gözaltılar var!